Skocz do zawartości

Lajfskor: druga runda


Quo vadis, lajfskorze piłkarski?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego? z mojeg punktu widzenie chciałbym zagłosować na TAK oraz na OSOBNE SUBFORUM - mając do dyspozcyji tylko 1 głos muszę podjać decyzję tak, by mój głos sie nie zmarnował, majać większą ilość głosów tego problemu nie ma - nigdy nie robiłeś ankiety wśród uczniów "jaki film chcecie obejrzeć"? ;) jak się ma wiele głosów ostateczny wynik lepiej oddaje prefrencje, wygrywa oczywiści opcja największą opcja głosów

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że miażdżąca większość lub wszyscy zwolennicy lajfowej kontrrewolucji zagłosują "na wszelki wypadek" na obie opcje, byleby tylko wbić belkę w w Sokole Oko ;) Ja jednak chciałbym zostawić ankietę tak, jak wygląda, wyegzekwować wynik i z następnymi ewentualnymi zmianami poczekać co najmniej miesiąc, by forumowa brać miała szansę przetestować to rozwiązanie. Howgh :)

Odnośnik do komentarza

ale to może być niesprawiedliwie w niektórych wypadkach: dajmy na to głosuje 7 osób, 3 są za status QUO, 4 chcą zmian, ale ich głosy się podzielą na obie opcje po równo i przegrywają głosowanie, co jest niezgodne z wolą większości

 

no i jak ktoś chce zagłosować na dwie opcje to i tak nie przegłosuje ewentualnej większości drugiej strony, jeśli ta jest zdecydowana tylko na 1 konkretną opcję

Odnośnik do komentarza

Tak szczerze powiedziawszy, to MT mogłoby w swoim gronie już tę decyzję podjąć ;) Nie doprowadzajmy do sytuacji, że każda mała decyzja ma swoje referendum ;)

To prawda, ale tutaj jedną ze stron stał się przez kontekst jeden z adminów, więc myślę, że to najzdrowsza opcja. Też sądzę, że to nie powinna być żadna reguła.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...