Skocz do zawartości

Wrażenia z Bety


'Bello di Notte'

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to mogliby nazwać tę grę FM 16.4.0 :)

 

Już mogli chociaż skina zmienić, by nie było aż tak widać tego podobieństwa do 16stki. Jakieś tam niuanse, udogodnienia co by nie szukać jakiś opcji, tylko są dostępne od razu w skrzynce wiadomości. Całkiem ok też te rozmowy z zawodnikiem, zanim podpisujemy kontrakt.

Skład, taktyka / polecenia, trening na pierwszy rzut oka wygląda identycznie.

Chociaż to tylko tyle co dało się zauważyć z filmu. Ciekawe czy trening zawiera coś nowego, czy jednak nie?

 

Ogólnie schabowy. Chociaż ten z zeszłego roku był do zjedzenia.

Odnośnik do komentarza

Póki co mało grałem, wrażenia fajne, dodanie Lotto Ekstraklasy bardzo pozytywne, jedyne co mnie denerwuje to "spolszczenie" mam nadzieję, że 4 listopada będzie pełne (full)

No przecież będzie w pełni po polsku, jak zawsze. O ile mnie pamięć nie myli, to pełna gra była w pełni w polskim języku.

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc bug z wysokimi notami bocznych obrońców nie polegał na tym. Nie chodziło o wrzutki i asysty. Noty były tak wysokie (przy ustawieniu bocznego obrońcy z rolą: atak), ponieważ gra każdą sytuację w której boczny obrońca podał celnie w okolicach pola karnego, zaliczała jak "podanie kluczowe". Tutaj przykład: grałem taką karierę (AC Milan z tylko dwoma cudzoziemcami) i wynalazłem obrońcę, który nazywał się Davide Calabria. W bardzo krótkim czasie zaczął mieć najwyższe noty w zespole, co było irytujące...

 

Weźmy na warsztat mecz z Arsenalem (rok 2020). Wynik 0-0, Calabria oczywiście piłkarzem meczu.

 

TVeBtVx.jpg

 

Analizując w Prozone "kluczowe podania", Calabria miał ich według gry pięć:

 

b86Enio.jpg

 

Dochodziło do paradoksalnych sytuacji: Calabria mógł sprokurować rzut karny dla przeciwnika, mogliśmy przegrać 0-2, ale i tak zostawał piłkarzem meczu... Jeżeli ten bug został poprawiony, to FM 2017 będzie najlepszym Football Managerem w historii:-)

 

Głupio bowiem oglądać prawych obrońców jako notorycznych zwycięzców "piłkarz roku według kibiców", podczas, gdy napastnik strzelający 30 goli nie dostępuje tego zaszczytu:-)

Odnośnik do komentarza

Toż to jeden z najbardziej irytujących bugów z FM 2016. Oczywiście jak mieli ustawione "atak". Jak pewnie wiecie organizuję od dwóch "edycji" Rozgrywkę Mistrzów i problem ten dotyczy (dotyczył?) dokładnie wszystkich uczestników... Był kilkukrotnie poruszany na forum SI, np. tutaj, bardzo dokładnie:

 

https://community.sigames.com/topic/364405-high-rated-fullbacks/

 

czy tutaj:

 

https://community.sigames.com/topic/369710-right-backside-back-inflated-rate-for-the-match/

 

To poważny problem, który skutecznie pozbawiał (pozbawia) mnie pełnej frajdy z gry w FM 2016...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...