Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ORLY?

 

Najbardziej bezproduktywny gracz naszej reprezentacji.

Ja bym się nie zgodził. Spora część kluczowych podań czy asyst przyszła właśnie od Mączyńskiego. W reprezentacji (nie w klubie) grał lepiej niż inni na jego pozycji.

 

W eliminacjach ME na 33 gole Mączyński asystował przy 4.

 

Podobny procent jak rok temu w Premiership mieli Lamela, Ali i De Bruyne.

Odnośnik do komentarza

I żaden z nich nie był najlepszym asystentem swojego zespołu w sezonie 15/16, dzięki za argument na poparcie mojej tezy, że Mączyński w żadnym razie nie jest autorem sporej części asyst w reprezentacji.

 

Masz racje, od Lameli i Aliego lepszy byl Eriksen, a od De Bruyne - Silva. Czyli pod wzgledem procentu asyst w takim Man City Maczynski bylby drugi. Jezeli procent asyst, ktory w klubach czolowki Premiership dalby drugie miejsce wsrod asystujacych nie jest spory, to ja juz nie wiem, jaki by byl. Oczekiwales, ze co druga bramka bedzie padala z podania Maczynskiego?

Odnośnik do komentarza

 

I żaden z nich nie był najlepszym asystentem swojego zespołu w sezonie 15/16, dzięki za argument na poparcie mojej tezy, że Mączyński w żadnym razie nie jest autorem sporej części asyst w reprezentacji.

 

Masz racje, od Lameli i Aliego lepszy byl Eriksen, a od De Bruyne - Silva. Czyli pod wzgledem procentu asyst w takim Man City Maczynski bylby drugi. Jezeli procent asyst, ktory w klubach czolowki Premiership dalby drugie miejsce wsrod asystujacych nie jest spory, to ja juz nie wiem, jaki by byl. Oczekiwales, ze co druga bramka bedzie padala z podania Maczynskiego?

 

 

Jak w FMie dośrodkowania na krótki słupek :)

 

Nie lubię Mączyńskiego. Nie uważam go za piłkarza, który nadaje się na lidera formacji w reprezentacji. Ale prawda jest też taka, że dobrze wpasował się w cały zespół. Póki będzie biegał i gryzł trawę, to niech gra. Jak ma grać, jak w Wiśle, to niech lepiej siedzi na ławce ;)

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że jeśli Linetty czy ZIeliński będą się lepiej od Mączyńskiego prezentować/bardziej pasować Nawałce to na pewno zagrają. Ale dopóki system działa, a Nawałka broni się wynikami to nie wiem na co narzekać, serio. Każdy ma swoją filozofię, wielu nie rozumiało występów O'Shea czy Butta w United, a wyniki były.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Linetty, ale Zieliński już w zeszłym sezonie prezentował się znacznie lepiej od Mączyńskiego (efekt przesunięcia go z pozycji trequartisty, na której grywał wcześniej, na b2b, gdzie jest ustawiany w Empoli), ale Nawałka mu nie dał jednej poważnej szansy - bo za taką nie uważam wystawiania chłopaka na AMC, skoro we Włoszech już rok temu zauważono, że on tam nic nie gra. Od Mączyńskiego zresztą nie jest sztuką być lepszym.

Dlatego stoję po stronie Profesora - abstrahując od tego, że Polska grała ze zwyczajnie cienkimi rywalami i osiągnęła w tych meczach wyniki na poziomie minimum przyzwoitości, to Mączyński na środku pola grał zamiast lepszego gracza (graczy), z którymi IMO Polska grałaby lepiej nawet w tym samym ustawieniu. Byłbym zatem bardzo ostrożny z tymi deklaracjami, że na pewno grałby Zieliński, gdyby był lepszy, bo jak dotąd Nawałka z nim niepotrzebnie eksperymentował i nie dawał mu szans, na które zasługuje - co byłoby jeszcze zrozumiałe, jakby rywalizował z kimś poważnym, a nie Mączyńskim.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...