Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Zieliński został wybrany do oficjalnej jedenastki sezonu Serie A, on naprawdę jest taki zajebisty :o? Nie oglądałem żadnego jego meczu nigdy, ale jeżeli tak to nagle z Krychowiakiem i Zielińskim nasza pomoc wygląda zamiast 'wcale nie tak chujowo' jak 'naprawdę niezła'.

Odnośnik do komentarza

Zieliński został wybrany do oficjalnej jedenastki sezonu Serie A, on naprawdę jest taki zajebisty :o? Nie oglądałem żadnego jego meczu nigdy, ale jeżeli tak to nagle z Krychowiakiem i Zielińskim nasza pomoc wygląda zamiast 'wcale nie tak chujowo' jak 'naprawdę niezła'.

przecież i tak zagra Mączyński :|

Odnośnik do komentarza

Zieliński został wybrany do oficjalnej jedenastki sezonu Serie A, on naprawdę jest taki zajebisty :o? Nie oglądałem żadnego jego meczu nigdy, ale jeżeli tak to nagle z Krychowiakiem i Zielińskim nasza pomoc wygląda zamiast 'wcale nie tak chujowo' jak 'naprawdę niezła'.

 

Naprawdę. Zainteresowanie Liverpoolu nim nie wzięło się znikąd. Został przestawiony z pozycji 10 na pozycję 8 i gra po prostu niesamowicie. Nie wiem, czy zasłużył sportowo na miejsce w 11 sezonu (bo pomoc Juventusu, bo Romy, bo parę innych rodzynków można by jeszcze rozważyć), ale sportowo Zieliński uczynił gigantyczny postęp i taka nominacja już nikogo nie powinna dziwić. Moim zdaniem jeśli faktycznie przejdzie do Liverpoolu i utrzyma formę z Empoli, to ma wszystko, by zostać tam podstawowym piłkarzem i za parę lat być łączonym z klubami z jeszcze wyższej półki.

Sytuacja podobna jak z Glikiem, którego tu chwaliłem przed euro 2012 wskazując, że w Serie B się niesamowicie rozwinął i w Torino w Serie A będzie bardzo mocnym punktem. Wtedy wszyscy z tego kpili, choć nikt go nie oglądał.

 

Zagra Mączyński który przez kontuzję stracił praktycznie całą rundę w Ekstraklasie, a nie zagra Zieliński który grał całą rundę i był jednym z najlepszych w Serie A :szczerba:

Przecież wiadomo, że to chodzi o irracjonalne preferencje Nawałki, a nie o klasę sportową. Wiadomo, że Zieliński jest lepszy od Mączyńskiego, ale hej - Zieliński jest lepszy od Mączyńskiego od roku. A kto grał w tym czasie w pierwszym składzie?

Odnośnik do komentarza

Tak jak są średni piłkarze, których media potrafiły nawet wcisnąć słabemu selekcjonerowi do Kadry (Bereszyński, Łukasik, Furman, Majewski), tak sa piłkarze, których jakość jest histerycznie zaniżana - tu przykładem Mączyński czy Rasiak. Wiem z autopsji, bo sam dałem się wciągnąć na chwilę hejtowi przeciw Mączyńskiemu. Cieszę się z sukcesow Zielinskiego, ale póki co nie zagrał ani jednego udanego meczu o punkty w reprezentacji. Oczywiście nie miał okazji, ale nawet w towarzyskich był przeciętny. Mąka zagrał dobre mecze.

Zadecyduje zgrupowanie - jeśli ktoś myśli, że Nawałka na siłę będzie wstawiał Makę by coś udowodnić, to jest śmieszny. Nie mylcie go z Fornalikiem! Ja liczę na dobrą grę Zielińskiego w pierwszym składzie, ale jest on niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...