Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie czaję tego najazdu. Nie każdy musi być wielkim kibicem piłki i po prostu chcieli przyjść na Lewandowskiego, a nie jakiś Stępińskich. Trochę tak jakbym nie interesując się specjalnie koszem chciał pójść na kadrę zobaczyć jak tam Gortat, a nagle (chyba decyzja o Lewandowskim była już po sprzedaży biletów) by się okazało, że grają za niego jakieś lapsy z polskiej ligi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

I jak wrazenia po losowaniu? Moim zdaniem trafilismy niezle. Niby wszyscy notowani wyzej od nas w rankingu FIFa, ale rankingi nie graja.

Z 1 koszyka w sumie obojetnie kto by był. W sumie to nie chcałem Hiszpanii, może chcialem Belgie, bo jakos mam wrazenie, ze bysmy powalczyli z nimi. Albo Anglie - kiedys musimy ich pokonac ;)

Z 2 koszyka chcialem Rosje a numer 2 była Ukraina. Uważam, że moglo byc gorzej

Koszyk 4 - tu nie chciałem Turcji, a moje zyczeniowe top 3 to była Albania, Islandia i właśnie Irl. Płn.

2 miejsce w grupie jest realne. Byle sie tylko nie spalic z ajriszami. Ewentualna 2 lokata da mecz z A2 czyli pewnie Szwajcaria. Cwiercfinal nie wydaje sie nieosiagalny.

Odnośnik do komentarza

Mogło być gorzej... Osobiście nie chciałem Hiszpanii, Francji i Anglii z Niemcami już się znamy a dużym plusem jest że będziemy grać w Paryżu na 80 tys stadionie więc nasi grajkowie poczują się jak na Narodowym ;) Co do Ukrainy nie przesadzał bym że jest taka świetna ok trio z przodu jest na dobrym poziomie ale w obronie i pomocy już takich gwiazd nie ma ;) Co do Irlandii Północnej według mnie będzie to najtrudniejszy mecz dla nas w tej grupie Wyspiarze będę super przygotowani kondycyjnie i będziemy musieli się mocno napocić żeby wyrwać im 3 punkty.

Odnośnik do komentarza

Bardzo niedobrze, że wylosowaliśmy Niemców. Bawarski klub odpowiednio przygotuje Roberta do turnieju. Nie mówię, że ktoś mu złamie nogę na treningu, ale wystarczy, że będzie grał po 90 w każdym meczu i na turniej pojedzie zmęczony.

Wątpię, żeby Pep myślał o tym, że Niemcy grają z Polską na Euro i dlatego trzeba Lewandowskiego przemęczać...

Odnośnik do komentarza

Bardzo niedobrze, że wylosowaliśmy Niemców. Bawarski klub odpowiednio przygotuje Roberta do turnieju. Nie mówię, że ktoś mu złamie nogę na treningu, ale wystarczy, że będzie grał po 90 w każdym meczu i na turniej pojedzie zmęczony.

 

Ty na serio :lol: ?

 

Uważam, że mamy bardzo dobre losowanie. Irlandia jest spokojnie do przejścia, świetnie, że z nimi zaczynamy, byleby dobrze otworzyć turniej i cholernie ważne 3pkt zdobyć. Niemcy w Paryżu to będzie losowanie z małymi szansami dla nas. Jakbyśmy wywalczyli remis to byłoby cudownie, ale porażka jest bardziej realna. No i wtedy zostaje mecz na koniec, z Ukrainą. Remis/porażka z Niemcami będzie motywacją z drugiej strony by Ukrainę pokonać, a nie turniejowo szukać remisu. Szanse są niemałe, ominęliśmy cholernie niewygodnych rywali (Włochy, Belgia), a dostaliśmy najwyżej solidnych (Irlandia) i nieobliczalnych (Ukraina).

Odnośnik do komentarza

Panowie, umówmy się - nie wyjść z grupy, gdzie wychodzą 4/6 z trzecich miejsc to byłby blamaż. Ostatni raz jak graliśmy przy takich zasadach awansów, to wystarczył nam 1 gol ;) Choć wtedy zwycięstwo było za 2 punkty.

Powinniśmy jednak celować w minimum drugie miejsce, bo drużyna z trzeciego zagra ze zwycięzcą grupy A (potencjalnie Francja) lub B (potencjalnie Anglia).

Odnośnik do komentarza

Ukraina wbrem pozorom moze byc cholernie mocna. Tam poza Konoplyanka chyba wszyscy graja w lidze ukrainskiej? Oni chyba w połowie maja koncza lige i beda mieli miesiac a spokojne zgrywanie sie na Euro. U nas liga chyba tydzien pozniej konczy, nie mowiac juz o takim Lewym, które sezon może skonczyc 28 maja jak beda dobrze grali w LM. Pierwszy mecz Euro gramy 2 tygodnie później.


A z kim gra druga drużyna naszej grupy? Ze zwycięzcą grupy śmierci - Hiszpanią?

z 2A (Szwajcaria/Rumunia imo)

Odnośnik do komentarza

Mogło być gorzej... Osobiście nie chciałem Hiszpanii, Francji i Anglii z Niemcami już się znamy a dużym plusem jest że będziemy grać w Paryżu na 80 tys stadionie więc nasi grajkowie poczują się jak na Narodowym ;) Co do Ukrainy nie przesadzał bym że jest taka świetna ok trio z przodu jest na dobrym poziomie ale w obronie i pomocy już takich gwiazd nie ma ;) Co do Irlandii Północnej według mnie będzie to najtrudniejszy mecz dla nas w tej grupie Wyspiarze będę super przygotowani kondycyjnie i będziemy musieli się mocno napocić żeby wyrwać im 3 punkty.

 

no nie zgodziłbym się, w obronie świetny Rakitskyi gra, i niewiele gorszy Khacehridi, mają problemy na bokach, ale my też je mamy. w pomocy rzeczywiście nie maja cracka typu Krychowiak, ale mają b. solidna pomoc z doświadczonym Rotanem i Tymoshchkiem na czele.

Odnośnik do komentarza

Keith, ja wiem, że lubisz być alternatywny, ale na Boga...taki Tymoschuk gra w Ałmatach i ma 36 lat, moja sparaliżowana babcia mniej złamie linię spalonego niż on. Dalej - Ruslan Rotan z Dniepra, kolejny kozak sprinter 34 lata, który wysoki poziom widział ostatnio w meczu z Sevillą. Rakitski i Khacheridi to już może prędzej, ale pozostali to średniaki, nic więcej.

 

Jeszcze powiedz, że ich oglądasz gdzieś ;)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...