Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Piszczek i Linetty juz wyjechali ze zgrupowania.

Jestem ciekaw jak wyjdziemy na Gibraltar.

Wydaje mi sie, ze trener odstawi tez Szukale, bo glupia zolta kartka i nie zagra ze Szkotami.

 

Po mojemu (uwzgledniajac preferencje Nawalki)

GK - Szczesny

DL - Rybus

DC - Glik

DC - Jedrzejczyk

DR - Olkowski

DP - Krychowiak

DP - Jodlowiec/Maczynski

ML - Grosicki

MR - Kuba

OMC/F - Milik

F - Lewy

 

I licze na minuty z ławki Wilczka i Kapustki.

 

Ja osobiscie nie wiem czy na DC nie dalbym Jodłowca. Przy ataku pozycyjnym przedalby sie ktos z rozegraniem od tylu. Ekstremalnie, moze tez bym wystawil Kube na DR, zeby na maksa rozciagac gre w ataku.

Wzglednie zamiast 1 z DP dac Zielinskiego na '8'

 

Ogolnie po meczu z Niemcami widac (z reszta widac to bylo od poczatku eliminacji), ze jest dziura koło Krychowiaka. O ile ne ma juz szans na powrot Polanskiego, to optymallnie byloby kolo Krychowiaka dawac Furmana. Ale nie ma kiedy tego przetestowac, a nie wiem czy trener bedzie kombinowal w przededniu Szkocji i Irlandii..

Odnośnik do komentarza

Co do przyszłości kadry... to wiem, że zostanę oskarżony o brak obiektywizmu, ale dajcie jeden sezon Góralskiemu, a będzie partner dla Krychowiaka.

troszku sie rozpedziłeś :) na pewno to materiał na czołowego przecinaka ligi :) dwóch takich jak Krychowiak nie potrzebujemy ;) potrzeba nam kogoś kto grę będzie kreował, "Krycha" nie zagrożony ;) Jodła może się bać ;)
Odnośnik do komentarza

Fym zostaniesz oskarżony, z pewnością, choć nie twierdzę Góralski posiada potencjał, żeby być graczem szerokiego zaplecza kadry. Ale czy będzie on lepszy od Gajosa, Jodłowca, czy Linettego? raczej nie.

 

Gajos? Linetty? Przecież to zupełnie inna pozycja :ke: Lepszy od Jodłowca? Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby go przeskoczył.

 

Smętek, czołowym przecinakiem ligi, to Góralski będzie już po rundzie jesiennej. Ja nie twierdzę, że on dorówna Krychowiakowi, bo to racze jasna niemożliwe, ale może grać przy nim w sytuacjach, kiedy wymagają tego okoliczności czyli z silniejszym rywalem, jak np. Niemcy.

Odnośnik do komentarza

 

Fym zostaniesz oskarżony, z pewnością, choć nie twierdzę Góralski posiada potencjał, żeby być graczem szerokiego zaplecza kadry. Ale czy będzie on lepszy od Gajosa, Jodłowca, czy Linettego? raczej nie.

 

Gajos? Linetty? Przecież to zupełnie inna pozycja :ke: Lepszy od Jodłowca? Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby go przeskoczył.

A czy poza meczami z najmocniejszymi jest sens grania dwoma przecinakami? Wątpię. Wolę opcję DM+CM, gdzie Linetty i Gajos mogą już grać.

Odnośnik do komentarza

Takie mecze jak dzis powinny sie odbywac w jakis Lublinach czy innych Tychach. Albo na nowym stadionie w Białymstoku.

Gibraltarem Narodowego nie zapelnimy, a dla mniejszych miejscowosci to byloby swieto

Kiedyś chyba Boniek mówił że wszystkie mecze eliminacyjne będą na narodowym.

Odnośnik do komentarza

Takie mecze jak dzis powinny sie odbywac w jakis Lublinach czy innych Tychach. Albo na nowym stadionie w Białymstoku.

Gibraltarem Narodowego nie zapelnimy, a dla mniejszych miejscowosci to byloby swieto

 

Przecież swego czasu postanowili, że wszystkie mecze o punkty na Narodowym. Towarzyskie w innych miastach.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...