Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym, żeby doprowadzić do sytuacji, aby mecz z Grecją był unieważniony? Pozwoliłoby to na utrzymanie naszego miejsca w rankingu, co z kolei zaowocowałoby losowaniem z drugiego koszyka w eliminacjach do MŚ.

 

http://weszlo.com/2015/06/15/doradz-co-robic-grac-z-grecja-honorowo-czy-doprowadzic-do-uniewaznienia-meczu/

ostatnio nasza reprezentacja zaczela przypominac druzyne z prawdziwego zdarzenia, wiec glupio byloby narazac sie teraz na smiesznosc w oczach swiata jakimis kombinowaniami tym bardziej, ze z drugiego koszyka tylko Wlochy i Francja wydaja sie poza naszym zasiegiem, reszty nie ma sie co przesadnie bac. takze jak nie bedziemy mieli jakiegos mega pecha w losowaniu to i tak powinnismy dosc dobrze trafic, przynajmniej teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Nawałka dowołał krajowców na Niemcy i Gibraltar

 

1. Michał Pazdan (Legia Warszawa)
2. Ariel Borysiuk (Lechia Gdańsk)
3. Bartosz Kapustka (Cracovia)
4. Karol Linetty (Lech Poznań)
5. Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa)
6. Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków)
7. Sebastian Mila (Lechia Gdańsk)

 

IMO jeśli ktoś z Cracovii by się nadawał to Dąbrowski.

I brakuje mi Furmana.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem kadrę podał Löw:

 

Bramkarze: Manuel Neuer (Bayern München), Marc-André ter Stegen (FC Barcelona), Ron-Robert Zieler (Hannover 96)
Obrońcy: Jerome Boateng (Bayern München), Emre Can (FC Liverpool), Matthias Ginter (Borussia Dortmund), Jonas Hector (1. FC Köln), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Shkodran Mustafi (FC Valencia), Sebastian Rudy (1899 Hoffenheim)
Pomocnicy/Napastnicy: Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen), Mario Götze (Bayern München), Ilkay Gündogan (Borussia Dortmund), Christoph Kramer (Bayer Leverkusen), Toni Kroos (Real Madrid), Max Kruse (VfL Wolfsburg), Thomas Müller (Bayern München), Mesut Özil (FC Arsenal), Lukas Podolski (Galatasaray), Marco Reus (Borussia Dortmund), Andréé Schürrle (VfL Wolfsburg), Bastian Schweinsteiger (Manchester United), Kevin Volland (1899 Hoffenheim).

 

jeśli możemy się czegoś dopatrywać, to w zeszłorocznym meczu tez był w kadrze debiutant - Bellarabi i wygraliśmy ;) Teraz jedynym debiutantem jest Can z Liverpoolu. Ogólnie obrona mocno dziwna (Hector?? dafaq?) ale może po prostu gdzieś mi umknęła zmiana pokoleniowa w ekipie Mistrzów Świata.

Odnośnik do komentarza

No co Ty me_who? :O

 

Przecież Hector się mega wyróżnia w Koln. Jestem praktycznie przekonany,że zagra w pierwszej 11 z Polską. To jeden z najlepiej się zapowiadających lewych obrońców w Niemczech od lat. Oczywiście w reprezentacji może stać się jakimś tam Schmelzerem czy Marcelem Jansenem,ale Loew mocno wierzy w chłopaka,więc jak się nie spali to LO na lata w reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Co wy z tym Furmanem? Pamiętacie jak się skończył występ Majewskiego i Łukasika z Ukrainą? Borysiuk też mnie dziwi, nie wiem w jakiej jest formie, ale od Furmana piłkarsko lepszy. Mila za zasługi, a Kapustka, to typowe powołanie na otrzaskanie się z atmosferą Kadry.

 

Proszę powiedz mi na jakiej podstawie twierdzisz, że Borysiuk jest lepszy od Furmana pod względem piłkarskim. Nie wiem, przekonaj mnie, bo nie wierzę w to, co czytam.

 

Borysiuk jedyny w czym jest dobry, to przerzuty na 40-50 metrów. To jego jedyny plus. Poza tym jest jebanym piłkarskim zabójcą, drwalem, taktyczną miernotą.

 

Furman od momentu jak zaczął zastępować Vrdoljaka w Legii (czyli ostatnie 8 kolejek tamtego sezonu + ten który już się rozpoczął). Jest typową '8', dyktuje tempo gry, nareszcie trochę zmężniał, wyzbył się tych dennych strzałów z dystansu, do tego nabrał ogłady piłkarskiej.

 

No, to jeszcze raz: przekonaj mnie, że Borysiuk jest lepszy piłkarsko od Furmana.

Odnośnik do komentarza

To gracze podobnej klasy, ledwo odróżniam te kolejne, na siłę lansowane gwiazdy: Borysiuka, Furmana, Łukasika. Wszyscy grają wszerz i do tytyłu. Możesz to nazywać dyktowaniem tempa gry, czemu nie. Borysiuk jest z nich najbardziej uniwersalny, może grac na stoperze i najlepiej broni - ot cała różnica. Pograł też poza Polską więcej niż turysta Furman. Cóż ja i Nawałka uważamy, że to piłkarz lepszy od Furmana i to raczyj ty powinieneś przekonać nas, że Furmana powinien powołać. Póki co nic takiego nie napisałeś: "Jest typową '8', dyktuje tempo gry, nareszcie trochę zmężniał, wyzbył się tych dennych strzałów z dystansu, do tego nabrał ogłady piłkarskiej" - przecież to zwykła mowa-trawa... Poza tym nie wyzbył się dennych strzałów z dystansu i z wolnych.

Odnośnik do komentarza

Zapomnialem zauważyć, że Borysiuk, o czym sam mi przed chwilą przypomniał, ma najlepsze z tej trójki uderzenie z dystansu. No i oczywiście nie konkuruje bezpośrednio o miejsce w składzie z Furmanem, który aspiruje do bycia graczem bardziej ofensywnym. Oczywiście nie twierdzę, że Furman nie może się rozwinąć, póki co za mało daje i w ofensywie i w defensywie. Wątpię by czy to Furman czy Borysiuk mieli realne szanse na grę przeciw Niemcom.

 

DMC

1. Krychowiak

2. Jodłowiec

3. Borysiuk

 

MC

1. Mączyński

2. Linetty

 

A i tak zagramy na dwóch DMC: Krychowiaka i Jodłowca.

 

Co ciekawe mamy aż trzech AMC - mimo, że nie ma miejsca dla takiego piłkarza przez niepodważalne pozycje Lewego i Milika.

 

AMC

1. Mila

2. Zieliński

3. Kapustka

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...