Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Rybus, Grosicki, Sobota i pewnie ktoś z dwójki Żyro/Kucharczyk, ewentualnie ten Peszko, ostatnio gra w pierwszym składzie.

 

 

Rybus ostatnio widziałem grał w Tereku, Groszek wrócił już jakiś czas temu po kontuzji. A Sobota to nie wiem czy gra.

Odnośnik do komentarza

Sobota to obecnie gra w St. Pauli i jak nie jest kontuzjowany (w ostatniej kolejce problemy z mięśniem) to gra w podstawowym składzie.

 

W ogóle ciekawią mnie powodu odstawienia Błaszczykowskiego. Przecież nie może to być brak ogrania, bo wtedy łatwo można postawić znak zapytania przy powołaniach Grosickiego (17 minut) i Rybusa (tylko jeden mecz).

Odnośnik do komentarza

Sobota to obecnie gra w St. Pauli i jak nie jest kontuzjowany (w ostatniej kolejce problemy z mięśniem) to gra w podstawowym składzie.

 

W ogóle ciekawią mnie powodu odstawienia Błaszczykowskiego. Przecież nie może to być brak ogrania, bo wtedy łatwo można postawić znak zapytania przy powołaniach Grosickiego (17 minut) i Rybusa (tylko jeden mecz).

Nawałka chyba doszedł do pewnej refleksji do której nie doszedł żaden trener repry współczesnych czasów - z Błaszczykowskim za kapitana i za podstawowego zawodnika miałby czyste sumienie, bez niego, ma wyniki i to go będzie bronić. Zawsze byłem przeciwny jemu i Piszczkowi w kadrze, nie dlatego że nie potrafią grać - po prostu żaden trener nie potrafił ani wykorzystać ich potencjału i olbrzymiego zgrania, a każda próba kończyła się tym że cała gra opierała się tylko na nich, a nie na całym teamie.

Odnośnik do komentarza

Jak Nawałka wygra w Dublinie to będzie królem i nikt mu niczego nie będzie śmiał wytknąć do czasu, gdy przegra eliminacje (o ile je przegra). Każdy inny wynik zawsze przyniesie ze sobą szepty z kategorii "z Błaszczykowskim byłoby łatwiej", niezależnie od gry i przebiegu meczu.

 

Powołania Grosickiego i/lub Szczęsnego powinny wyjaśnić powody braku tego powołania dla Błaszczykowskiego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...