Skocz do zawartości

GRUPA D: Hiszpania, Czechy, Turcja, Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

De Gea - Juanfran, Ramos, Pique, Alba - Busquets, Koke, Iniesta - do tego momentu sklad wyglada pewnie i przyzwoicie, ale nie wiem kim Hiszpanie chca grac w napadzie :-k na skrzydle pewnie bedzie gral Silva, a w ataku Morata, ale mimo wszystko cudow bym sie nie spodziewal.

 

moim zdaniem przydaliby sie Mata i Torres w takim wypadku.

Odnośnik do komentarza

De Gea - Juanfran, Ramos, Pique, Alba - Busquets, Koke, Iniesta - do tego momentu sklad wyglada pewnie i przyzwoicie, ale nie wiem kim Hiszpanie chca grac w napadzie :-k na skrzydle pewnie bedzie gral Silva, a w ataku Morata, ale mimo wszystko cudow bym sie nie spodziewal.

 

moim zdaniem przydaliby sie Mata i Torres w takim wypadku.

Szczególnie, że Silva prawie pół sezonu stracił przez kontuzje, a nie będzie Maty. To moim zdaniem dziwna decyzja.

Odnośnik do komentarza

 

Jedzie Vasquez z Realu, a nie jedzie Denis Suarez... Czy ja dobrze widzę?

Vasquez był w stanie przebić się w Realu i spędzając na boiskach połowę tego co Suarez wykręcił podobne liczby.

 

 

Jakich kompanów ma Suarez w Villareal? Jakich kompanów ma Vazquez w Realu? Który był Real w tabeli i ile strzelił bramek? Poza tym piszesz to tak, jakby Vazquez przebił się do zespołu wygryzając co najmniej Bale'a czy Benzemę :rotfl:

Odnośnik do komentarza

 

 

Jedzie Vasquez z Realu, a nie jedzie Denis Suarez... Czy ja dobrze widzę?

Vasquez był w stanie przebić się w Realu i spędzając na boiskach połowę tego co Suarez wykręcił podobne liczby.

 

Jakich kompanów ma Suarez w Villareal? Jakich kompanów ma Vazquez w Realu? Który był Real w tabeli i ile strzelił bramek? Poza tym piszesz to tak, jakby Vazquez przebił się do zespołu wygryzając co najmniej Bale'a czy Benzemę :rotfl:

 

Wygryzł praktycznie Hamesa :>

Za Bale`a i Benzemę też grał.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jedzie Vasquez z Realu, a nie jedzie Denis Suarez... Czy ja dobrze widzę?

Vasquez był w stanie przebić się w Realu i spędzając na boiskach połowę tego co Suarez wykręcił podobne liczby.

 

Jakich kompanów ma Suarez w Villareal? Jakich kompanów ma Vazquez w Realu? Który był Real w tabeli i ile strzelił bramek? Poza tym piszesz to tak, jakby Vazquez przebił się do zespołu wygryzając co najmniej Bale'a czy Benzemę :rotfl:

 

Wygryzł praktycznie Hamesa :>

Za Bale`a i Benzemę też grał.

 

 

Kogoś za zawodnika kompletnie bez formy trzeba wstawić ;) Wyboru wielkiego Zidane nie miał

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...