Skocz do zawartości

GRUPA C: Niemcy, Ukraina, POLSKA, Irlandia Płn.


Rekomendowane odpowiedzi

IMO chyba lepiej jest wystawić Pazdana. Nie wiem, ale mam jakieś wrażenie, że przeciwko takiemu obrońcy ciężej się gra napastnikom. Salamon jest bardziej techniczny, trochę miękki, nie lubi robić tzw. dirty plays. Pazdan to jednak taka pirania, tu kopnie, tu ostro wejdzie, tu przejedzie po kostkach, będzie blisko napastnika itd.

 

Przynajmniej z meczów towarzyskich tak wynika, bo Salamona nie oglądałem w Serie B.

Odnośnik do komentarza

to na co zwróciłem uwagę, to że nasza reprezentacja na prawde nie ma słabych punktów, już zapomniałem o Rybusie bo Jędrzejczyk gra solidnie, a jedynie Mąka móbłby być bardziej kreatywny, tak jak Oezil w Niemczech który miał super asystę przy golu Schweiniego czy też Gotze, będzie ciężki mecz z Niemcami... przy autobusie NIR i tak 1-0 jest dobrym wynikiem, bo Ukraińcy mogą się nie przebić przez tą defensywę

 

Tu się absolutnie nie zgadzam. Nie kwestionując umiejętności Irlandii Północnej, ich prawe skrzydło stworzyło kilka zagrożeń, podobnie wpadka Jędrzejczyka po płaskim wykonaniu wolnego przez Irlandię. Było tam widać dziurę i trochę się obawiam, że niemieckie i ukraińskie prawo skrzydło może nam zrobić dużą krzywdę.

 

Odnośnik do komentarza

Ukraina wczoraj zagrala jakas totalna padline. Nie wierze w to, ze mozemy ten mecz przegrac. Zwlaszcza przy tak zorganizowanej obronie.

Byc moze wplyw miala pogoda, bo warunki byly wczoraj trudne. Moze Irlandczycy sa bardziej przystosowani do takich warunkow. Co nie zmienia jednak faktu, ze Ukraina byla cieniutka.

A minimum remis da nam pewny awans z minimum drugiego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Nie pompujmy balona, cieszmy się kolejnymi meczami. Już widziałem analizy, że jak pykniemy Hiszpanów w ćwierćfinale to w półfinale będzie łatwiej..
Ale niezależnie od tego ile ugramy, Nawałka musi zostać na kolejne eliminacje. Widać, że między nimi a graczami jest chemia, zajebiście dobiera sobie młodych graczy, pewnie na el. MS do kadry wejdzie taki Lipski, Mazek, Jaroszyński czy D. Dąbrowski (gdyby nie knt. to pewnie już by był).

Odnośnik do komentarza

Na moje duży wpływ miała jednak pogoda, Ukraińcy graja raczej techniczną piłkę, krótkimi podaniami + pressing, a pogoda wczoraj była taka, że lepiej było grać długą lagą, tak jak czynili to Irole, a pressing na tak grząskim boisku i w opadach to katorga

No kaman! W końcu to profesjonaliści są. Nikt nim nie musi podpowiadać takich rzeczy, sami to powinni wiedzieć.

To pewnie zasługa tych piwek, winek i fajeczków z szatni.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem szczerze byłem trochę zdziwiony że Niemcy więcej i częściej grali lewą stroną tak gdzie Kuba i Piszczu niż prawą gdzie Jędza i Piszczek. Statystyki Niemcy mieli ale statystyki nie grają i mimo iż nie oddaliśmy na bramkę Neura ani jednego celnego strzału to mogę powiedzieć, że mieliśmy troszeczkę bardziej klarowne sytacje ( nie będę pisał które bo doskonale wiecie o jakie mi chodzi) a Niemcy tylko strzał Ozila była taki groźny.

 

Jedno co mieliśmy lepsze to ilośc przebiegniętych kilometrów o ponad 2,5km więcej przebiegnięte, co świadczy jak dobrze jesteśmy przygotowani fizycznie i motorycznie do tych mistrzostw ( jak rówznież i psychicznie) co na poprzednich imprezach nam się to nie zdarzało, pamiętne mecze gdzie w 70 min oddychaliśmy rękawami i na ostatkach sił ciągneliśmy do 90min

Odnośnik do komentarza

Ja powiem szczerze byłem trochę zdziwiony że Niemcy więcej i częściej grali lewą stroną tak gdzie Kuba i Piszczu niż prawą gdzie Jędza i Piszczek.

Widze Piszczek był wszędzie wczoraj :P

 

Ciekawe, czy zagramy z Ukrainą "żelaznym składem", czy ktoś dostanie wolne (np zagrożony kartkami Piszczek). Na marginesie, kiedy się "zerują" kartki? Przed półfinałem?

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...