Skocz do zawartości

Wybory MT VIII kadencji - nominacje


Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to pytałem i nie zaglądam tam wcale. Tak jak do kilku innych działów, ofc jeżeli ktoś uważa, że mt powinno czytać wszystkie posty na forum to nie powinien na mnie głosować (nie wiem jak z innymi zielonymi ziomeczkami). Natomiast jak coś jest reportowane to mam wrażenie, że jednak coś z tym robimy, abstrahując od tego, że na szczęście niewiele jest do roboty. Ale to nie mnie oceniać tylko głosującym. Generalnie jak chcecie (głosując) żebym podejmował decyzje, czy coś wywalić, czy kogoś ostrzec +1 czy nie to spoko, dużo czasu mi to nie zajmie a jakoś pomagam społeczności. Jeżeli chcecie, żebym z administrowania uczynił swoją pracę, to jest regularnie skanował forum w poszukiwaniu zagrożeń, to niestety mówię uczciwie, że aż tyle nie jestem w stanie zaoferować. Ważniejsze wydaje mi się odpowiednie podejście do problemów, niż rola poszukiwacza nieporządku i ogólnie miałem taki obraz MT od zawsze, wydaje mi się to po prostu najsensowniejsze. Ale znowu, nie chcę stawiać się w pozycji broniącego siebie/mt, po prostu poczułem się poniekąd wywołany do tablicy. Jeżeli raport był i leżał to faktycznie jest to nasz błąd i jak uważacie, że kiepsko wywiązujemy się z zadania 'nadzorowania' pewnych spraw dotyczących społeczności cmf to oczywiście wybierzecie kogoś innego, tak to powinno działać, żadnej urazy za negatywną ocenę raczej nikt nie będzie chował, ja na pewno :).

Odnośnik do komentarza

Zaraz się nakręci aferka, która będzie kompromitować cały MT i będziemy mieli wybory jak ta lala :D

Nie tam, wielkiego problemu nie ma.

Nie chodzi przecież o kogokolwiek z MT, tylko o boty. Nie znam się w tych kwestiach techniczny dot. forum, ale może propozycja ze służbowego byłaby dobra:

sprobujcie zaktualizowac reCAPTCHe do tej nowej wersji z "nie jestem robotem"

 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie raportów- już wspominałem nie raz, że ja wszystkie boty zgłaszałem. Ale... własnie ale jest takie, ze nie wiem, czy dochodziły, bo przy poście w Warsztacie Literackim nie pokazywał się wykrzykniczek, iż poszło zgłoszenie. Info na górze było, a post nie był oznakowany jako zgłoszony.

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem zgłoszenia z działu karier z ostatnich kilku miesięcy (od sierpnia) i była tylko jedna sprawa, która ciągnęła się dłużej (kilka dni), ale nie bez powodu bo trzeba było ustalić co z delikwentem zrobić (nie było to do końca oczywiste i zdania były różne). I też nie był to jakiś spamer cziter czy coś, tylko kwestia multikonta.

Odnośnik do komentarza

W tych wyborach NIE nominują nikogo z MT za jednogłośne poparcie Johnissa. Tak, wiem, pamiętam, później się z tego wycofaliście, ale niesmak pozostał. Szczególnie gdy czytało się posty a'la Icon "dostaliście juz odpowiedź z MT, nie drążcie tematu".

 

Z prawdziwych nominacji:

Szczurek

me_who

szramek

wenger

tio

Brachu

Ernie Souchak

Wszystkich powyższych za umiejętność prowadzania dyskusji bez rzucania jadem w oponenta. Dodatkowa nominacja dla Vamiego, za posiadanie innego punktu widzenia w większości spraw.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...