Skocz do zawartości

Problem z myszką


Luk10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z newidocznym kursorem myszki na erkanie gry. Myślałem, że to problem słabego sprzętu komputerowego, ale nie dawno wymieniłem go na nieco lepszy. Po pierwszym odplaeniu gry było wszystko dobrze. Dopiero po odpaleniu gry nastepnego dnia problem powrócił.

 

Po załączeniu gry nie widzę myszki na ekranie. Następnie minimalizuje ekran gry, następnie wracam do gry już widzę myszkę. W edytorze mam większy z problem, ponieważ nie widać grafik wzorów koszulek, spodenek, getrów. Jest tylko ich opis. Pewnie jest to powiązane ze zniknięicem kursora myszki. Zetknął się ktoś z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza

Tak się zapytam wersja legalna czy pirat?

 

Oryginalny. Uruchamiany ze Steam'a.

Komputer chyba nie aż tak zły?

Procesor: Intel Core i3-4150

karta graficzna: Palit GTX 750 2GB

RAM: Crucial 4 GB 1600 MHz Cl11

Płyta główna: ASRock H81M-VG4 R2.0

 

Mój poprzedni stary komp 8 letni. Też miał ten problem. Po nim została mi myszka, klawiatura i monitor. Czyżby coś z tego wyposażenia było nie tak?

 

 

Jak mam strzelać to mam dwóch podejrzanych, albo coś w systemie nawala, albo jest jakiś chochlik w myszce albo GPU.

Tylko oprócz tej myszki mam problem ze wspomnianym edytorem. Nie wyświetlają mi się graficznie stroje piłkarzy. Jest to denerwujące, bo nie widzę, jak dana kompozycja strojów prezentuje się. :(

Odnośnik do komentarza

Instalowałem od nowa. Pierw Steam, potem grę.


Problem chyba rozwiązany. W Folderze z grą miałem wklejony folder graphics m.in. z logami. Wywaliłem to z foldera gry i działa. Czas pokaże czy to ostatecznie rozwiązało problem.

 

Będę musiał teraz wszystkie grafiki wkleić do folderu gry w moich dokumentach na dysku systemowym. Szkoda, bo wolałbym mieć to z grą. Chyba, że da się przenieść ten folder z moich dokumentów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...