Skocz do zawartości

Who`s The King? – eFeMowe wyzwania. Dyskusja


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

CM 01/02 też może być, jednakże fajnie by było zobaczyć u Ciebie jakieś wyzwanie z wersją 2006 Fm-a.

Odpowiem to samo, co już było kiedyś pisane- wybacz, ale nie mam zainstalowanych wszystkich wersji FM i CM, żeby pod nie akurat układać wyzwania. FM14 mam, FM15 od biedy też. CM mam i można go sobie legalnie pobrać. Itd. itp.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat jestem za FM15, ewentualnie 14, nie chce mi się instalować innych wersji, żeby tylko zagrać jedno wyzwanie ;)

Do CM są wyzwania na innym forum, a kiedyś i tu w innym dziale były do 01/02.

No dokładnie. 14 i 15 są tą najświeższe wersje, które i ja preferuję. To że wszystkie wersje stoją na półce, nie znaczy, że trzeba je uruchamiać.

Przecież np. po końcu tych wyzwań, jak nie będzie dalej chętnych, to każdy może otworzyć swój taki temat.

Dalej- obstawiam, że wiele nawet nowych osób nie ma dostępu do starszych wersji gry.

Trzy- w poprzedniej ankiecie i tak wygrał FM14. To coś znaczy ;)

Odnośnik do komentarza

Ale jeśli zabawa dalej będzie cieszyć się takim zainteresowaniem, to ukłon w stronę "klasyków" nie zaszkodzi ;)

 

Nie taki ten FM14 straszny jak myślałem, przyznam się że najpierw rozegrałem kilka meczów Interem ;) dzisiaj rozpocząłem wyzwanie, na razie dwa remisy 1-1 w pierwszych meczach, tak więc jak pisałem, cudów raczej nie będzie :P

Odnośnik do komentarza

Wiesz, mi wsio jedno jaka wersja, bo mam wszystkie ;) tylko pytanie ile osób się skusi na klasyki. Później jakoś tam zrobi się ankietę i się dowiemy.

 

Dobrze będzie z tą wersją. Najwyżej podgonisz w kolejnych zadaniach.

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że w klasyki pewnie mało kto zagra. Ja kochałem CM 01/02 i spędziłam z tą grą lata, ale teraz już nie chciałoby mi się do mniej wracać. Wolę FM 14 :) Co do wyzwania, to tych meczów wcale nie jest tak mało i może być ciężko się wyrobić z czasem. Ale postaram się ;)

Odnośnik do komentarza

Wszyscy wklejają tabelę końcową, a w wyzwaniu jest mowa o rozegraniu 10 spotkań - do 33 kolejki przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową. To jak to jest w końcu? ;)

10 zasadniczego sezonu. Dalej do końca się walczy.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za edycję mojego posta. Jakoś nie widać kolejnych chętnych, ale może warto dać jeszcze czas do wieczora?

Swoją drogą jestem bardzo ciekaw jaką taktyką itp. udało się jednego z graczy wejść do górnej połówki tabeli, bo wyczyn był to (prawie) nierealny.

Respect za takie osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza

Taktykę mogę pokazać, ale bez poleceń, gdyż polecenia można sobie dopasować z zależności od stylu gry naszej drużyny. Formacja jest dosyć dziwna, ale chyba podobnej używał MaKK w Shamrock Rovers, o ile się nie mylę. Oczywiście bez fury szczęścia też się nie obyło :)

 

 

xu9X2j6.png

 

 

W ostatecznej wersji piłkarze mieli za zadanie jak najdłużej utrzymywać się przy piłce, więc oczywiście były takie polecenia jak: utrzymanie piłki, krótsze podania, niższe tempo, rozegranie po ziemi. Bardzo ważne jest to, aby boczni obrońcy byli szybcy oraz wytrzymali, bo muszą gonić od jednego pola karnego do drugiego. Dlatego Kyle Walker i Danny Rose kapitalnie nadają się do takiej roli. Ofensywny pomocnik powienien być dobry technicznie i mieć wysoki wskaźnik podań. W ofensywie ta formacja prezentuje się fantastycznie, ponieważ potrafimy stworzyć zagrożenie z każdego sektoru boiska. Masa goli pada w sytuacji, gdy boczny obrońca obiega skrzydłowego i oddaje strzał. Taki Walker potrafił mieć statystyki na poziomie 10 goli/15 asyst w sezonie. Potrzeba nam także dobrego golkipera, bo siłą rzeczy boczni obrońcy nie zawsze zdążą z asekuracją. Do murowania bramki ta taktyka się nie nada, ale do dominacji nad rywalem - jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze byłem zwolennikiem taktyk bardziej realistycznych, zbliżonych do tych rzeczywiście używanych przez trenerów. Z drugiej strony podziwiam odwagę i kreatywność w postawieniu na tego typu taktyki.

 

Co do aktualnego wyzwania - ciężko to widzę z mojej strony, bo zawsze tworzę taktyki, w których ciężar zdobywania bramek ma się rozkładać na 4-5 graczy. Więc zadanie kłóci się z całą moją wizją grania;) No ale spróbuję pokombinować;)

Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzeć- w Wyzwaniach trochę odchodzimy od schematów :p

Ja od jakiś 3 wersji gram z jednym napastnikiem, choć ostatnio od tego odszedłem. Mam dobrą taxę na jednego NŚ, zobaczymy czy będzie dostawał aż tyle piłkę, żeby mieć sporo na koncie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...