Skocz do zawartości

liga liechtenstainu


wieluniak

Rekomendowane odpowiedzi

Kluby z Liechtensteinu mogą brać udział we wszystkich europejskich pucharach, jeśli do nich awansują :) Grają w ligach Szwajcarii, najwyżej jest FC Vaduz, występujący w ekstraklasie, albo o szczebel niżej, zależy który sezon :) W samym Liechtensteinie nie ma ligi, jest tylko rozgrywany puchar, którego zwycięzca grał w Pucharze UEFA, teraz Lidze Europejskiej. Musiał byś pewnie stworzyć w edytorze dla Liechtensteinu ligę, i przenieść do niej te kilka (chyba siedem) drużyn, oraz jeszcze ewentualnie uzupełnić ilość zespołów przynajmniej w grywalnych ligach Szwajcarii.

Odnośnik do komentarza

Polsce ??? to świętokradztwo :D

Rozwiązałem problem chyba :)

FC Vaduz Liga Mistrzów :)

Balzers : UEFA

ESchen/Mauer : UEFA

Liga ma 9 klubów w tym FC Vaduz II i Esch/mauer II

Zrobiłem puchar ligi bez rozgrywek UEFA z 8 klubami :D

 

Dokonałem świętokradztwa w Kazachstanie (chyba nikt płakać nie będzie za nimi)

 

Niestety nie wiem ale przy współczynniku reprezentacji mam dalej po staremu : PE : 0 PE : 1

 

Zrobiony zabieg : usunięcie rozgrywek Kazachstanu z Europy

 

oto plik z bazy danych : http://chomikuj.pl/wieluniak20/Ligi+fm+10+10.1/liechtenstain,4373036440.xml

Odnośnik do komentarza

Wiesz, liga z tak niskim współczynnikiem ligi nie powinna nigdy mieć drużyny w LM :P Lichtenstein jest 38 w rankingu klubowym UEFA co daje mu tylko jedną drużynę w LE za Puchar kraju.

Szkodi, ale gdyby Liechtenstein awansował wyżej to ciągle ma 0 drużyn, nawet jak Vaduz wygrałoby ligę szwajcarską. Taki bug FM-a

Odnośnik do komentarza

pamiętaj że są ligi z niższym rozstawieniem mające 1 LM + 2-3 UEFA

 

Vaduz w FM10 jest narodowości Szwajcarii więc i tak by grało w LM a kolejny zespól z reputacji Liechtensteinu pewnie w PE

 

 

Niestety Symulacja ligi zostawiła dalej 1 PE (owa liczba jest zablokowana domyślnie)

Pomimo wyjścia Vaduz z grupy PE

A kuby Kazachstanu wróciły dalej do rozgrywek europejskich.

Kraju nie dało się wywalić z europy żeby powstała luka w pucharach

 

Jeśli chodzi o ligę Liechtensteinu w samej lidze jest przypisany Zwycięża gra w PE nie LM

 

 

Może ktoś rozgryzł to : może umie pogrzebać w pliku źródłowym ????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...