Skocz do zawartości

Problem z napastnikami


dygi84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam poważny problem z napastnikami w FM 14. Prowadzę Legię z obecnie najaktualniejszymi składami. Gram 4-5-1 a najczęstsze ustawienie to:

 

Bramkarz-Boczny wysunięty obrońca-środkowy Obr-środkowy obr-boczny wysunięty obrońca. Przed nimi defensywny pomocnik z rolą walczący o piłkę pomocnik. W samym środku cofnięty rozgrywający. Tuż za napastnikiem 3 zawodników: na bokach w zależności kogo wystawię skrzydłowy lub schodzący napastnik, w środku korzystam najczęsciej z Radovicia jako fałszywego napastnika.

 

I tu zaczyna się problem, niezależnie kogo wystawię, czy jest to Saganowski, Dvalishvili, Orlando Sa czy Piech nie strzelają bramek. Noty to praktycznie każdy mecz od 6.1 do 6.4. Sporadycznie ok 7 jak jakimś cudem raz na 10 meczy któryś strzeli bramkę. Oczywiście napastnicy w różnych konfiguracjach: Odrywający, cofnięty lub wysunięty lub lis. Co bym nie zmienił pomocnicy i czasem obrońcy strzelają bramki napastnicy nie.

 

Czy ktoś zna rozwiązanie problemu?

 

Preferuję grę kontrola - płynny styl gry. Z utrzymywaniem się przy piłce i pozwalaniem na zamianę skrzydłowych.

Dodam, że próbowałem w ustawieniach napastnika ustawiać trzymaj się pozycji i oczywiście nic to nie daje.

Mało tego dziś zrobiłem mały test, zagrałem 4-4-2 diament i nagle moi napastnicy przypomnieli sobie o strzelaniu goli, Orlando Sa (wysunięty) załadował dwie nota ok 8, Dvalishvili (cofnięty) nota ok 7.5 asystował i strzelił gola.

Mimo wszystko jednak chciałbym grać 4-5-1.

Edytowane przez Kuchar
Kolorki
Odnośnik do komentarza

Nie wykorzystują okazji czy ich nie mają?

 

 

 

Prawie ich nie mają. Kombinowałem z ustawieniami pomocników, typu zagrania w uliczkę itp. ale strzela najczęściej Radović który jest za plecami napastnika jako fałszywy napastnik i z lewej Kosecki jako schodzący. Z prawej gra skrzydłowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...