Skocz do zawartości

Atrybuty jak w FM-ie


jose77

Rekomendowane odpowiedzi

Pokombinowałem trochę i udało mi się poustawiać atrybuty odpowiednio kolumnami: Techniczne - Psychiczne - Fizyczne w języku angielskim.

 

 

myk.png

 

 

No mniej więcej ponieważ jest to ukryty język English (US) ale za to edytowalny?! Tak więc możliwe są zwroty amerykadżańskie ... Soccer Manager ;)

 

Instalacja:

1. W folderze z grą w podkatalogu Data:
a) Robimy backup pliku language.ldb (np. zmieniając rozszerzenie na language.bak),
2. Przekopiowujemy plik language.ldb (razem z podkatalogiem Fonts) do fodleru Data z paczki Attributes Myk Eng.zip.
3. Odpalamy grę i zmieniamy w ustawieniach:
a) Język na English (US),
b) Czcionkę na Arial (ew. inną dopasowaną),
c) Ewentualnie walutę z $ na jakąkolwiek.

 

Link: http://chomikuj.pl/jose771/Attributes+Myk+Eng,3811866245.zip

 

Jest tylko dla czcionki Arial ale jak ktoś chce do innej to ... link do czcionki proszę,.a się zrobi :) Na czcionkach defaultowych lub innych (nieprzystosowanych) będą krzaczki...

 

Można używać na nowej grze, kontynuacji (oryginalna baza danych), a także na updejtach (z tym że będzie Error v.3.9.68 Database.cpp 7784) ale to nic nie zmienia bo i tak gramy po angielsku.

Odnośnik do komentarza

Kjerwa, 3.9.60 kontynuacja, po podmianie plików language (don't worry, zrobiłem kopię) jakoś nie chce mi działać, zmienia się wszystko w ustawieniach gry (język na angielski US, waluta przeskakuje na dolara, czcionkę wybieram na arial), i tylko czcionka jest zmieniona, a atrybuty dalej alfabetycznie... Coś źle robię? Win XP

PS - Otwarłem ten mały plik language od Ciebie, i tam pierwszy atrybut to "Work Rate", a ostatni "Dupa" =)

Odnośnik do komentarza

Kjerwa, 3.9.60 kontynuacja, po podmianie plików language (don't worry, zrobiłem kopię) jakoś nie chce mi działać, zmienia się wszystko w ustawieniach gry (język na angielski US, waluta przeskakuje na dolara, czcionkę wybieram na arial), i tylko czcionka jest zmieniona, a atrybuty dalej alfabetycznie... Coś źle robię? Win XP

PS - Otwarłem ten mały plik language od Ciebie, i tam pierwszy atrybut to "Work Rate", a ostatni "Dupa" =)

 

A zapomniałem napisać, że to jest tylko pod wersje 3.9.68, 3,9,60 i reszta ma trochę inną budowę ... wieczorkiem zrobię.

 

Edyta: A w sumie to teraz:

Link: http://chomikuj.pl/jose771/Attributes+Myk+Eng+3.9.60,3812528273.zip

 

Dla wersji 3.9.60, 62, 65 ... dla 3.9.67 i 68 to wcześniejsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...