Skocz do zawartości

FM nie działa


remson

Rekomendowane odpowiedzi

TO ja mam jeszcze lepiej. Odpalam FM po paru dniach przerwy. Zaczynam nową karierę. Kariera się załadowała, przechodzę do powitalnych rozmów z zarządem, następnie zwalniam asystenta, bo wyjątkowo kiepski, dostaję info o wyborze celów na sezon i... i FM wywala z errorem do windowsa w sposób jakby to był pirat albo coś w tym stylu... Zaczynam znowu i sam jestem ciekawy czy się problem powtórzy. Znowu od nowa, bo oczywiście nie sejwowałem na początku

Odnośnik do komentarza

ja tak kiedys mialem z fm12. wysypal sie ktorys plik od skorki i nie dalo sie jej zaladowac. sprobuj zrobic reinstall fma.

robiłem reinstall i kilka razy sprawdzałem zgodność plików. zresztą jak się miał wysypać jakiś plik jak nawet nigdy nie uruchomiłem gry.

no to wyczyść po poprzednich sterach (generalnie czasami tylko format na to pomaga...)

jak? zresztą już teraz nie jestem pewien czy je instalowałem czy to były domyślne windowsowskie.
Odnośnik do komentarza

 

ja tak kiedys mialem z fm12. wysypal sie ktorys plik od skorki i nie dalo sie jej zaladowac. sprobuj zrobic reinstall fma.

robiłem reinstall i kilka razy sprawdzałem zgodność plików. zresztą jak się miał wysypać jakiś plik jak nawet nigdy nie uruchomiłem gry.

no to wyczyść po poprzednich sterach (generalnie czasami tylko format na to pomaga...)

jak? zresztą już teraz nie jestem pewien czy je instalowałem czy to były domyślne windowsowskie.

 

odinstaluj z panelu sterowania ? ja jak leciałem na integrze to jechałem na tych co windows7 załadował :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...