Skocz do zawartości

Antytalenty [FM14]


ukipuki

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że dawno, dawno temu kiedy zaczynałem przygodę z CM/FM na jakimś forum natknąłem się na taki właśnie spis graczy.

Graczy, którzy delikatnie mówiąc są kiepscy albo w ogóle nie nadają się, a często dużo kosztują.

Zasada wpisywania jest taka sama jak w przypadku "Talentów", czyli:

 

 

Imię i nazwisko

Narodowość

Wiek

Pozycja

Klub, bez klubu

Cena jaką trzeba zapłacić

Krótka notatka dlaczego nie warto posiadać danego osobnika w składzie

Można dodać screen, jeżeli ktoś ma chęć

 


Zatem zaczynam:

 

 

Alex Taylor

Anglia

29 lat (rocznik 1985)

Ofensywny pomocnik (lewy)

F.C. Leaminghton

Za darmo

Mimo rozegrania 15 meczów nie strzelił żadnej bramki, zero asyst. Średnia ocena, to 5.2

Często łapie kontuzje. Po prostu przewraca się o własne nogi. Testowany w różnych klubach najniższej ligi angielskiej.

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze w przeciwienstwie do Talentow, nie musimy sie w tym temacie trzymac reguly o podawaniu graczy wylacznie nieznanych szerszej publicznosci. Warto, moim zdaniem, wskazywac rowniez na tych, ktorzy mimo bardzo dobrych atrybutow, graja slabo bez wzgledu na taktyke, czy ustawienie (az sie prosi, zeby zaczac od A. Carrolla :P ).

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze w przeciwienstwie do Talentow, nie musimy sie w tym temacie trzymac reguly o podawaniu graczy wylacznie nieznanych szerszej publicznosci. Warto, moim zdaniem, wskazywac rowniez na tych, ktorzy mimo bardzo dobrych atrybutow, graja slabo bez wzgledu na taktyke, czy ustawienie (az sie prosi, zeby zaczac od A. Carrolla :P ).

 

Dokładnie też tak uważam.

Odnośnik do komentarza

Strasznie słaby w tej wersji jest Rooney. Nie wiem czy też tak macie, ale średnia na poziomie 6,7 - 6.8 i bardzo słaba ilość bramek i asyst.

zgodziłbym sie z toba jezeli to wystepowaloby na kilku save'ach z rzedu ale jezeli to jednorazowy przypadek no to wybacz...

Odnośnik do komentarza

Daniel Henz - wolny transfer do Plymouth ( 4 liga Angielska ) lewy obrońca powinien być dobry a gówno grał i był najsłabszym pkt mojego zespołu. Lepiej grał by mój dziadek byłby bardziej pewniejszy w kryciu przynajmniej.

Świetny w Conference i IV lidze polskiej. Kompletnie nie zgadzam się z tą opinią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...