Skocz do zawartości

Kogo kupić do swojej drużyny


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając wiele stron zagranicznych i ich forum doszedłem do wniosku, że może warto założyć taki temat tutaj.

 

Temat zapewne pomoże ludziom grającym na różnych aktualizacjach, zwykłej bazie, oraz tym którzy głowią się kogo ściągnąć za małe lub większe pieniądze do swojego klubu by ulepszyć swój skład.

 

Żeby było łatwiej możecie wpisywać maksymalną kwotę, którą jesteście gotów wydać, skrina swoich piłkarzy z tej samej pozycji i oczywiście nazwę drużyny, która aktualnie prowadzicie.

Odnośnik do komentarza

Baza podstawowa na najnowszej łatce, szukam defensywnego pomocnika typowego destruktora i drugiego defensywnego rozgrywającego, ale musi być kozakiem z miejsca, jakby był Niemcem to już w ogóle bajka :D

 

Obecnie mam Hitzlspergera i Schlicke.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że mój przedmówca nie szuka akurat napadziora ale skoro powstał taki temat to muszę napisać o jednym z zawodników

 

Jak kogoś stać na Ibre to powinien brać go w ciemno. Przekozak :D Nie będziecie żałować żadnego euro wydanego na Zlatana. Nie tylko strzela ale i asystuje.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie przypomniałem jmk ze przecież w Bayernie był tam Hargeaves, a Freddy Guarin imo jest lepszy od Sundaya.

 

Jak chcesz nieco poczekać to w Ajaxie był taki dmc co sie zwał Cees Kaizer albo Kaiser. Warto wypakować malutka kwotę.

 

Jest jeszcze Cicinho z Sao Paulo.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Lewy obrońca do solidnego kandydata do tytułu Conference mile widziany :) inne pozycje w sumie też :D budżet początkowy: 150k €, maksymalna płaca to 2,3k €

Europejska narodowość w pierwszej lub w innych narodowościach! albo zawodnik grający już Anglii (chyba że nie spełniający wymagań i tak dostanie pozwolenie na prace to wymagania zignorować :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...