Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie. Ustawie i po wrzuceniu upa bedzie tydzien na podanie zmian czy ich sugestie bo bede poprawial jak cos bledy.

 

Z ktorego sezonu masz te dane z gry?

W tej chwili mam rok 2011 - nowy sezon.

 

Widziałem, że rozmawiacie o Dudzie itd. Kiedy ściągałem ten update w składzie Legii nie było na przykład Orlando Sa? Mam jeszcze starszego up'a?

Odnośnik do komentarza

Sa i Duda przyszli w zimie do Legii a sam up byl zgodny z transferami na lato

 

Edyta rowniez mowi, ze mamy wielu pomagaczy i ludzi pomagajacych ustawic potencjal. A jak to nie daje rady to wspomagam sie fmem lub innymi zrodlami.

Odnośnik do komentarza

Jak to w życiu... Może warto docenić wyższym PA Huberta Adamczyka, który trafił do Chelsea-

Przegląd Sportowy docenił takich zawodników (wiek max 24 lata):

 

Michał Jakubowski - Bytovia Bytów

Jakub Bąk - GKS Tychy

Jarosław Ratajczak - Pogoń Siedlce

Kosuke Kimura (JPN) - Widzew Łódz

Michał Kopczyński - Wigry Suwałki

Fabian Hiszpański - Wisła Płock

 

Poza tym liczyłem, że napiszą trochę więcej o młodych i perspektywicznych piłkarzach ale i tak mam ciekawą lekturę ;)

Odnośnik do komentarza

Jak to w życiu... Może warto docenić wyższym PA Huberta Adamczyka, który trafił do Chelsea-

Przegląd Sportowy docenił takich zawodników (wiek max 24 lata):

 

 

Nie ma go w bazie i raczej nie będzie. Jeżeli miałbym dodawać 16-latków z Chelsea, których klub ma 100 i Adamczyk niczym jak na razie się nie wyróżnia to nigdy nie dostalibyście upa :P

Odnośnik do komentarza

Pomoc z sedziami bardzo by sie przydala hesli o to chodzi. Masz ochote pobawic sie w zrobie ie list sedziow w pewnych krajach, ktorzy sa w grze i tych ktorzy sa do dodania?

 

Dodatkowo jakvys chcial to dam Ci bat czy bicz i mozesz nade mną sobie postać ;)

Odnośnik do komentarza

Pomoc z sedziami bardzo by sie przydala hesli o to chodzi. Masz ochote pobawic sie w zrobie ie list sedziow w pewnych krajach, ktorzy sa w grze i tych ktorzy sa do dodania?

 

Dodatkowo jakvys chcial to dam Ci bat czy bicz i mozesz nade mną sobie postać ;)

 

 

Chyba za dużo "Greya", szkodi :D

 

Moge obadac. A jakas pomoc przy koszulkach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...