Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Lista sie nie rozszerzy z tego co pisalem. Bedzie Anglia (3 poziomy), Francja (2), Niemcy (2), Wlochy (2), Dania, Norwegia, Portugalia, Brazylia, Holandia, Turcja, Rosja (1) i Polska. Dodatkowo pojedyncze druzyny tu i tam. Koniec marca planowany na wrzute upa.

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem ostatnio artykuł dot. budżetów polskich klubów.

W MCM edytorze budżety podane są w funtach. Przesyłam plik Excelowski, w którym przeliczyłem budżety, które są podane w grze. Sprawdziłem też, jaki był kurs odniesienia w momencie tworzenia gry.

 

2uh31a0.jpg

 

Nie sugerujcie się budżetem Legii, bo już trochę nimi gram i odrobinę udało mi się zarobić ;)

Odnośnik do komentarza

Kubecks skad te info? Dasz rady ten pkik excelowski czy skrin zaladowac? Bo nie oklamujmy sie ale slabo to widac w przegladarce :x

 

Edyta: dziekuje ;) Tak sobie kukam i widze, ze zapewne dane wziales z PSu czy innego skarbu kibica, tak?

Odnośnik do komentarza

A jak wygląda sytuacja z potencjałem zawodników w PL? Jakie mają np. Duda i Żyro? Jak dla mnie to ponad stan wystaje tylko Duda. Może reszta ma jakieś sugestie?

Dobre pytanie. Duda ma jak na razie -1, z Zyro i innymi polskimi supertalentami mam problem. Bo jesli Duda ma -1 tak jak Milik to czy warto dawac komus z pomocy TME dawac -1PA? Kilku zawodnikow ma ustawione PA powyzej umiejetnosci ligi czyli 145. Co myslicie.?

 

Co do wczesniejszego posta na temat Pogoni Siedlce musze Cie rozczarowac. Ich nie bedzie w I lidze. To ekipa, ktora skonczyla rozgrywki na 2 miejscu, a wiec bedzie w puli non-league. Niestety reforma lig nie pomaga...

Odnośnik do komentarza

Krystian Bielik

Dawid Kownacki

Bartłomiej Drągowski

Karol Linetty

tytułem awansu można im dać -1 ale mam obiekcjie....

 

Co do reszty to doceniłbym takich kopaczy:

Bartosz Kapustka

Michał Mak

Piotr Okuniewicz

Dominik Sadzawicki

Konrad Nowak

Karol Mackiewicz

Przemysław Mystkowski

Karol Świderski

Marcin Cebula

Jan Bednarek

Tomasz Kędziora

Dariusz Formella

Łukasz Budziłek (w Legi się nie sprawdził, może w Lechii się mu uda)

Rafał Janicki

Adam Buksa

Przemysław Macierzyński

Adam Ryczkowski

Mateusz Wieteska

Michał Masłowski

Kamil Wiczek

Bartosz Szeliga

Marek Jonda

Kornel Osyra

Sebastian Madejski

Kamil Wojtkowski

Łukasz Zwoliński

Michał Helik

Kamil Mazek

Jakub Wrąbel

Michał Bartkowiak

Kamil Dankowski

Łukasz Budziłek

Piotr Żemło

Kamil Kuczak

Mariusz Stępiński może....

Jakub Łukowski

o dzięki Ci Przeglądzie Sportowy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...