Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Pospieszenie warte pospieszenia. Spokojnie pracuje i koncze. Pierwsza wersja bedzie obcieta na pewno i latka na nowy update pewnie wyjdzie kilka dni pozniej. Niestety wielu ktorzy mowili ze pomoga sie wysypali, a nowych pomagierow szukac tylko ze swieca.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie wszystkich po dłuższym rozbracie z cm :hi: i forum ponadto!!!

Widzę, że szykuje się znów nowy update (ps. pewnie Szkodi nie śpi po nocach). Jak wiadomo zbliża się zima i wieczory coraz dłuższe (ja po sezonie ogródkowym ;P ), wiec będzie można odświeżyć starego a zarazem poczciwego CM'a! W lipcu podczas krótkiego urlopu (tylko, gdy już mi się nudziło - udało mi się zrobić mały update na sezon 2014/2015 - jesień 2014, liga polska i parę większych transferów na świecie bodajże). W tydzień z przerwami, ale pochwalę się!!! ;P Oceńcie sami !!! Zaraz dodam linka, a teraz tylko czekać na update Szkodi'ego (jestem bardzo ciekaw, pewnie jak wszyscy inni). Pozdrawiam!!!

(plik rozpakowujemy do folderu w grze data/db/...i tu wrzucamy nasze pliki)

http://speedy.sh/sBekR/Lipiec-2014.7z

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przepraszam Panowie ale na przed swietami mialem zla wiadomosc i prezent. Przemysl olejowy w ktorym pracuje ma sie ciezko, zreszta wiecie bo tankujecie paliwo. Moja firma zwolnila mnie i 30 innych. Od tego czasu lapalem zapychacze zeby hakos pracowac wiec czasu nic. Tak bedzie do 1ego bo wtedybwracam do swojej firmy. Zreszta wrocilem wlasnie z rozmowy. Wiec projekt utknal. Pewnie update na styczen nie wyjdzie bo wypuszcze tylko na razie ogolny up na 14/15.

Odnośnik do komentarza

szkodnik powitać :D

i znowu go!go!go!....

ludzie czekają to poczekają i dłużej, pracuj na spokojnie, tylko żebyś się wyrobił na tyle wcześnie, cobyśmy mogli powiedzieć, że ten up jest na czasie :D

Zresztą kogo to obchodzi, człowiek się cieszy jak głupi do sera kiedy gra 03/04 w 2014roku, to coby się nie cieszył z gry 14/15 w 2020r. ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...