Skocz do zawartości

Fm Genie Scout 2014


Mothal

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem nowego scouta do Fm 2014.

 

link -> http://megadown.us/rcDWx5

lub -> http://upshare.org/rcDWx5

 

 

HOW TO RUN:

  • Extract the downloaded .zip file and run the setuparrow-10x10.png .exe file.
  • It will ask if you want to install a free to try software or a free browser toolbar, you can choose not to (simply un-tick the offer check-boxes) and click Next. If you accept though, you are supporting us.
  • Follow instructions and hit next until installation is finished.
  • Run Football Manager 2014 and load your savegame.
  • Launch Genie Scout 14 and from main menu click "Load Game".

 

Miłego szukania diamencików :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tutaj chyba najlepiej będzie zadać te pytanie.Mianowicie czy tylko mi się nie zgadza "kwota sprzedaży" wszystkich zawodników? w sumie tylko po to używam Scouta , żeby nie przepłacać i nie bawić się w składanie ofert.Każda oferta jest odrzucana pomimo , że w akcie desperacji składam ofertę 10x większą niż która podana jest w Scoucie i dalej nic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

czy ja dobrze wygooglałem, że scout pod 14.3 jest płatny? hmm, to chyba bym wolał zapłacić te 3$ więcej za grę i dostać takie narzędzie od SI. Jakoś edytor mi do szczęścia potrzebny nie jest, ale czasem bym moich juniorów chciał podglądnąć i zobaczyć z kogo coś będzie, a z kogo nie. Ale bez przesady ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem scouta i jedno mnie zastanawia: w profilu członków sztabu jest pozycja: reputacja. w scoucie są cztery: home, current i world reputation, a takze club reputation. W jaki sposób mam w scoucie ustawiać reputację, żeby zostawali Ci zainteresowani pracą w moim klubie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...