Skocz do zawartości

Football Manager Classic


ukipuki

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę również z ciekawości pograłem w tym trybie i powiem szczerze, że w dalszym ciągu nie rozumiem po co jest dodany. Można jak rok wcześniej maksymalnie dodać trzy ligi beż możliwości usuwania w czasie rozgrywki. Interfejs przypomina ten z Championship Manager 3, a mikropłatności to już w ogóle bezsens... Za kasę można odblokować wszystko i całkowicie namieszać w przepisach piłki nożnej. Przepraszam za w/w wpis, ale jeżeli się mylę co do zasadności trybu, to proszę mnie wyprostować.

Odnośnik do komentarza

Tego nie wiem, ale co do lig to na pewno maksymalnie trzy. Jest licznik, który nalicza i max to 3/3. Możemy wybrać trzy dowolne.

Ligi, które się ładują są pełne. Wybierając np. ligę angielską wybieramy cała z dostępnymi ligami niższymi. Nie ma możliwości wyboru lig w danym kraju.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

@ukipuki - po co się wypowiadasz, jak porządnie nie przetestowałeś tego trybu? Ja gram w FM Classic i gra się bardzo przyjemnie, aczkolwiek mam spore problemy z dostosowaniem taktyki (wszystko jak w tradycyjnym trybie FM-a). Gra się szybko, bez zbędnych udziwnień. Dodatkowo można przenosić tryb do Vity (ale tutaj ograniczenie do 3 lig wybranych). Mam wybrane wszystkie najważniejsze, europejskie ligi i bezproblemowo znajduję ciekawych zawodników. Brakuje mi tylko możliwości zapytania zarządu o klub filialny/patronacki (gra sama sobie je wybiera). Jeżeli ktoś nie ma zbyt wiele czasu na grę to ten tryb jest dla niego. Gdyby w ten tryb nikt nie grał to producenci by z niego zrezygnowali, a ciągle go rozwijają. Co perfekcji jeszcze mnóstwo brakuje, ale powoli gra się coraz ciekawej w tym trybie.

Odnośnik do komentarza

Co prawda grałem dłuższą chwilę tylko w tym trybie, ale wydaje się sympatyczny bardzo. Gra się szybciej, płynniej. Parę opcji z normalnego widoku, takich jak: prośby do zarządu, opcje dotyczące graczy jest poukrywanych (w sensie, trzeba rzucić lepiej okiem aby je odkryć ;) ). Chwilę mi zajęło, gdy chciałem znaleźć info o bazie i stadionie. To samo z prośbami do zarządu.

Większa nowinka chyba dotyczy zespołu drugiego- w FMC jest Drugi Zespół a nie U19. Jaki to ma wpływ na grę? Chyba żaden.

Te wszystkie „mikropłatności” to są generalnie żenujące. Jakieś gąbki usuwające kontuzje, zdjęcie blokad od limitu obcokrajowców itd. Ciekawe, czy ktoś z tego w ogóle korzysta i płaci :-k

Generalnie w sumie mi się podoba. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...