Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Składam ofertę - Barcelona akceptuje, mija parę dni i nagle dostaję taką informację: 10ndy6e.jpgProblem w tym że ja wcale nie negocjuje z zawodnikiem, nie ma takiej opcji aż do momentu tej wiadomości, po której jedyną akcją jaką mogę wykonać jest ponowne złożenie oferty Barcelonie. Problem występuje tylko z tym jednym zawodnikiem, spotkał się ktoś czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zacząć i zrobić Mazowiecką, generalnie tylko ona mnie interesuje.

 

Ja próbuję stworzyć B-klasę w FM13. Planuję zrobić drabinkę ligową dla mojego okręgu OZPN Piła. Dla całego województwa nie próbuję, bo to by było bardzo dużo pracy, jak na jedną osobę. Nie mam za dużo wolnego czasu na tworzenie tego, powoli mi to idzie, a chęć zagrania w coś takiego rośnie. Już prawie rok próbuję to stworzyć.

Odnośnik do komentarza

Nie będę zakładał nowego tematu. Chodzi mi o edytor.

Jak wiadomo jest dodatek z możliwością gry od IV ligi Polskiej. Chcę zrobić sobie do B klasy. Odpalam edytor, włączał bazę danych itd. Stworzona została już Liga Okręgowa. Dodaję ją jako, żeby miała podział na grupy. Natomiast podrzędnych tych grup nie widzę, abym mógł dodać.

Nie pamiętam już, jak to się robiło dokładnie. Co trzeba ustawić?

 

Jest tak:

Eks

I liga,

II liga,

III liga,

IV liga,

Liga Okręgowa - tu nie mogę dodać grup, które stworzyłem, bo ich nie widać w dodawaniu grup.

W FM 13 jest tak, że, że w stworzonej Lidze Okręgowej trzeba zaznaczyć zawiera grupy. W lewym panelu pod Ligą Okregową wyświetli się "Grupy". Po wejściu w tą zakładkę można kliknąć dodaj. I zostanie dodana do ligi domyślna liga "Belgian Pro Liga", którą można podmienić na którą chcemy.

Odnośnik do komentarza

 

W FM 13 jest tak, że, że w stworzonej Lidze Okręgowej trzeba zaznaczyć zawiera grupy. W lewym panelu pod Ligą Okregową wyświetli się "Grupy". Po wejściu w tą zakładkę można kliknąć dodaj. I zostanie dodana do ligi domyślna liga "Belgian Pro Liga", którą można podmienić na którą chcemy.

 

Tak, udało się ;) Dokładnie jak pisałeś. Mazowiecka Okręgowa zasadniczo zrobiona, tzn pododawane są zespoły w grupach. Teraz będę jechał z A-klasą i B-klasą. Na koniec wszystkie szczegóły. Reputację muszę zmniejszyć, bo na razie mają po 1000. I zlikwidować wszystkie szkółki, obiekty itp.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

 

Liga okręgowa Mazowiecka z zespołami, Klasa A z zespołami w sumie gotowe. Trzeba dopracować jeszcze, ale jest nieźle. Można będzie się zacząć piąć Wkrą Pomiechówek z A klasy do LM :P

Stworzyłeś pełne kadry zespołów z tych lig?

 

W życiu :p Nawet stadionów i barw nie ma. To jest ogrom pracy, a tyle czasu to nie mam.

Odnośnik do komentarza

 

 

Liga okręgowa Mazowiecka z zespołami, Klasa A z zespołami w sumie gotowe. Trzeba dopracować jeszcze, ale jest nieźle. Można będzie się zacząć piąć Wkrą Pomiechówek z A klasy do LM :P

Stworzyłeś pełne kadry zespołów z tych lig?

 

W życiu :P Nawet stadionów i barw nie ma. To jest ogrom pracy, a tyle czasu to nie mam.

 

Wiem co to znaczy. Ja w FM 13 dodaję po 10 zawodników i 10 trenerów na każdą z dwudziestu grup 4-ligi. Jak na razie skończyłem 6 z nich.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...