Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

ale bajer :D niezła niedoróbka ze strony polskiego reaserchu jak mniemam.

 

Czemu polskiego? Problem ze sprzedażą za konkretny hajs jest też np. w Irlandii. Za gościa wartego coś koło 10 mln € dają mi 120 tys.€.

 

wydaje mi sie, ze to Resercher odpowiada za takie dane, od czegoś on w końcu jest, nie ?

 

jeszcze jakby to było gdzieś zaszyte w kodzie, to może spoko, ale skoro wjazd do tego jest wprost z edytora....

Odnośnik do komentarza

Widocznie jest to zrobione celowo. Jaki jest najwyższy transfer w historii naszej ligi? :-)

Gdyby w takiej Legii grał Bale, to jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ktoś za niego zapłacił więcej niż te 10 mln E, z prostego powodu, nikt nigdy nie widział go na tle dobrych/bardzo dobrych zawodników.

Tych widełek w edytorze o których mowa nie ma w bardzo wielu innych krajach również.

 

ps: Prof właśnie skończyłem sezon bez straty bramki z rzutu rożnego tymi ustawieniami, które tu wrzucałem ;-))

Odnośnik do komentarza

Widocznie jest to zrobione celowo. Jaki jest najwyższy transfer w historii naszej ligi? :-)

Gdyby w takiej Legii grał Bale, to jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ktoś za niego zapłacił więcej niż te 10 mln E, z prostego powodu, nikt nigdy nie widział go na tle dobrych/bardzo dobrych zawodników.

Tych widełek w edytorze o których mowa nie ma w bardzo wielu innych krajach również.

 

ps: Prof właśnie skończyłem sezon bez straty bramki z rzutu rożnego tymi ustawieniami, które tu wrzucałem ;-))

Wygrałem Ligę Europy, a przez kilka kolejnych sezonów udawało mi się wychodzić pewnie z fazy grupowej Ligi Mistrzów, więc o grę z dobrymi zawodnikami byłbym spokojny, a co za tym idzie wartość zawodnika powinna systematycznie rosnąc. Mój napastnik został najlepszym strzelcem Europy, z ponad 40 bramkami na koncie, a zainteresowane nim kluby (Barcelona, Man Utd, Tottenham) oferowały mi marne 10 mln zł. Gra to gra, rzeczywistość to rzeczywistość.

 

Nie jestem jeszcze 100% pewny, ale zauważyłem kolejny błąd, być może tylko u mnie. Chodzi mi o rozbudowę bazy treningowej i o obiekty młodzieżowe. Udało mi się podnieść ich poziom do zadowalającego poziomu, a po kolejnej rozbudowie ich wartość spadła dalej do przeciętnej, nie jestem tego pewny, być może coś przeoczyłem. Za jakiś miesiąc w grze kończy się budowa bazy treningowej zobaczymy czy podskoczy.j

Odnośnik do komentarza
@Maniek_ZKS: Goteborg też wygrywało swego czasu puchar UEFA, a również nie było słychać nic o wielkich transferach z klubów Szweckich.

Nie uważam żeby był to bug. Nie jest to też co prawda świetnie odzwierciedlone ale nie przeszkadza tak mocno w rozgrywce, są sposoby aby zarobić na takim zawodników więcej. Jak ma długi kontrakt wypożycz go do mocnego klubu z mocnej ligii, po powrocie do twojego klubu jego wartość będzie spadała powoli, być może zaoferują ci za niego więcej. Możesz tez próbować wypożyczać go za grube pieniądze, nie wiem jak jest w '14 bo nie próbowałem, ale w wersji '12 wypożyczałem zawodników za kwoty dochodzące do 20 mln euro. Jak gram klubem o słabej reputacji to najlepszym sposobem na zarobienie jakichkolwiek sensownych pieniędzy jest klauzula % z następnego transferu. Sprzedaj tego napastnika do Tottenhamu (o ile ten nie jest już na poziomie najlepszych. Najlepiej do klubu dobrego, ale takiego z którego najlepsi odchodzą do jakichś Realów) za 7mln+50% następnego transferu zamiast 10 mln a na pewno na tym nie stracisz jeśli jest to napadzior o wielkim potencjale.

Jeśli chodzi o bazę treningową i obiekty młodzieżowe to ich poziom spada co kilka lat.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie poziom bazy spada co kilka lat. Może to być nawet z roku na rok. Powiedzmy w I lidze masz poziom dobry. Po awansie, na Ekstraklasę to już nie jest dobre tylko średnie ;)

To tak w uproszczeniu mówiąc.

 

Jest jakiś sposób na wybicie z głowy zawodnikowi pomysłu przenoszenia się do innego klubu? Zły jest, że nie chciałem umożliwić mu negocjacji z PSG i mimo wygrania LM, Ligi, Pucharu, Superpucharu dalej nie ma ochoty na rozmowę o nowym kontrakcie.

Może Cię nie lubić już, albo obraził się. Opchnij go zanim skończy mu się kontrakt.

Odnośnik do komentarza

zarząd zgodził się na wybudowanie nowego stadionu, przez trzy lata miałem "planowanie" po czym na dzień przed zakończeniem "planowania" przyszło info od prezesa, że rada gminy się nie zgodziła i anulowali to. rozumiem, że w tym klubie już nie będę miał nowego stadionu? czy za drugim razem rada gminy może się zgodzić?

Odnośnik do komentarza

zarząd zgodził się na wybudowanie nowego stadionu, przez trzy lata miałem "planowanie" po czym na dzień przed zakończeniem "planowania" przyszło info od prezesa, że rada gminy się nie zgodziła i anulowali to. rozumiem, że w tym klubie już nie będę miał nowego stadionu? czy za drugim razem rada gminy może się zgodzić?

mialem tak w portugalii, 3 lata z rzedu miałem odmowę, potem 2 letnie planowanie, po czym na końcu jak juz odszedłem postawili stadion mojego imienia :D

Odnośnik do komentarza

 

zarząd zgodził się na wybudowanie nowego stadionu, przez trzy lata miałem "planowanie" po czym na dzień przed zakończeniem "planowania" przyszło info od prezesa, że rada gminy się nie zgodziła i anulowali to. rozumiem, że w tym klubie już nie będę miał nowego stadionu? czy za drugim razem rada gminy może się zgodzić?

mialem tak w portugalii, 3 lata z rzedu miałem odmowę, potem 2 letnie planowanie, po czym na końcu jak juz odszedłem postawili stadion mojego imienia :D

 

dzięki za info. czyli mam się nie poddawać, bo jakaś nadzieja jest. dobrze, bo w każdym klubie w którym gram staram się "stawiać" nowy stadion, dopiero po tym czuję się managerem spełnionym. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...