Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panowie

mam taki mały problem, stworzyłem sobie swój zespół poprzez oficjalny edytor do fm14, w edytorze działa wszystko jak należy (mam stworzonych 21 zawodników i tak mi tam pokazujel każdy jest przypisany do mojego klubu), niestety po odpaleniu gry mam tylko 3 zawodników z całej tej grupy, jest ktoś w stanie mi pomóc?

Wpisz w wyszukiwanie imię i nazwisko. Powinni się znaleźć. Może są przesunięci do rezerw albo U19 :>

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam.

 

Panowie, czy da radę w trakcie gry zwiększyć bazę danych ? Obecnie gram na średniej, bo bałem się, że gra będzie wolno chodzić, ale mimo 2022 roku wszystko śmiga aż miło.

Dodając ligi?

 

Chodzi mi o samą bazę danych, przed rozpoczęciem gry ustawia się jej wielkość.

 

Z FM2012 mam lekką niechęć do dodawania nowych lig. Dobrze pamiętam jak po takim zabiegu gra zwolniła mi do minimum, a sezon rozgrywałem przez dłuższy okres. Pisali, że to błąd, a nie wiem jak jest w tej odsłonie gry.

Odnośnik do komentarza

Polonia - Broń Radom 2:0 (1:0)

Efir 7, Kone 63

 

Do końca sezonu zostało 7 meczów, a my na koncie mamy już 102 bramki :D. Jedziemy z koksem :D.

Cały czas katuję 4-3-3 :D. W ataku grają Strzałkowski, Kone i Efir :D. Poremba jest zmiennikiem. Mam czterech solidnych napastników. Ciekawe czy sprawdzą się w II. lidze :).

 

@ Brachu wniosek odrzucony. Łasica zdechł i nie wróci.

Odnośnik do komentarza

Dodanie lig nie zwiększa maksymalnie ładowania czasu w grze, tak jak to było w 2012?

Ja, dodałem 5 lig i gra znacznie się zwolniła, dłuższy czas ładowania i gra 3D mi zacina

nie wiem czy to wina mojego komputera bo gram na laptopie (RAM 3GB) jak zakończę sezon muszę usunąć 2 ligi i zobaczyć czy coś to da. ;)

Odnośnik do komentarza

Wkurzało mnie w FMie to, że w grając polskim klubem wartości zawodników tak okrutnie wolno rosną. Więc postanowiłem sprawdzić ile kosztował by najdroższy zawodnik w tej grze, jeśli przenieść by go do E-klasy. Spodziewałem się, może z 10 mln eurasków, może ciut więcej. Ale nie tego. Jak żyć panowie z SI. 2 mln? Za Messiego? ;)

Wlasnie z tego powodu dalem sobie spokoj z polska liga w FM14, po prostu koszmar. Po kilku latach zdobywasz LE i LM, masz wspanialy stadion, dajesz ogromne kontrakty... a sprzedajesz swoje najwieksze gwiazdy po pare milionow euro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...