Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

ja zauważyłem jeszcze coś innego. największe sukcesy w europejskich pucharach odnoszą kluby z tych krajów, których ligi mam załadowane. a, że ze względu na słabszego kompa zazwyczaj ładuję jeden kraj to bardzo często grając Evertonem miałem w 1/2 LM 3-4 angielskie zespoły, a angielski mecz w Superpucharze Europy zdarzył mi się chyba z 4 razy na 7.

Odnośnik do komentarza

ja zauważyłem jeszcze coś innego. największe sukcesy w europejskich pucharach odnoszą kluby z tych krajów, których ligi mam załadowane. a, że ze względu na słabszego kompa zazwyczaj ładuję jeden kraj to bardzo często grając Evertonem miałem w 1/2 LM 3-4 angielskie zespoły, a angielski mecz w Superpucharze Europy zdarzył mi się chyba z 4 razy na 7.

dodatkowo PM jest zawsze przepakowana...

Odnośnik do komentarza

Jak znaleźć jakiegoś fajnego grajka bez klubu? W sensie jakie kryteria ustawić, żeby byli jacyś konkretni.

Zależy kogo i do jakie zespołu szukasz. Tak ogólnie nie da się powiedzieć.

Ja w pierwszej kolejności w filtrze ustawiam minimalną szybkość i przyspieszenie grajka.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jakieś ciekawe transfery Moyes u Ciebie zrobił?

U mnie sprowadził Shawcrossa, Suboticia, Dantego, Farfana i Pablo Armero.

Sprzedał Hernandeza, Januzaja, Buettnera, Bebe i Fletchera.

W pierwszym sezonie nikogo nie kupił, ale w drugim już zaczął coś robić. Na razie kupił z Dortmundu Nevena Subotica za 20 mln funtów i Banege za 10 mln funtów z Walencji, a mamy dopiero październik. Sprzedał do Atletico Antonio Valencie.

Hmm, cos w tym musi byc, bo w mojej rozgrywce Tottenhamem tez Manchester kupil Subotica :D

Odnośnik do komentarza
Istnieje jakiś sposób żeby zmusić/zasugerować zawodnikowi podpisanie kontraktu półzawodowego, a nie tymczasowego w niższych ligach? Na półzawodowym zawsze są to 1-2 treningi więcej w tygodniu.

Kilku utalentowanych (jak na tę klasę rozgrywkową – III liga polska) osłów uparło się i nie chcą rozmawiać o przejściu na „poziom wyżej” i tak zastanawiam się jak ich do tego zmusić…


Druga sprawa – w tej wersji w ogle zarząd nie chce mi znajdować klubu patronackiego (mam rok 2026) i zawsze ta sama gadka, że pomimo poszukiwań nie znaleziono nikogo odpowiedniego, też tak macie, czy mój save jest jakiś niezbyt „kumaty”.
Odnośnik do komentarza

@ Guli- mam to samo. Próbowałem kilku rzeczy, ale zawsze to samo- odrzucają. Chyba nie da sie tego przeskoczyć. Trzeba czekać do zmiany statusu teamu.

 

Nie wiem na jakich zasadach jest szukany klub patronacki (takiego raczej sie nie znajdzie Bayernowi ;) ), ale tu zależy chyba odległość od klubów i opłacalność. Mi w Shamrock Rovers zarząd sam znalazł Liverpool. Nie prosiłem o to, a co rok gram w LM. Kasa jest, gracze też.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...