Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście takie dziwy?

Anelka woli grać odpowiednio za:

20K w II lidze niemieckiej (nie robilem screena) w RB Lipsk (broniącym się przed spadkiem)

4K w II lidze włoskiej https://www.dropbox.com/s/0begepq95nmju4m/Nicolas%20Anelka_%20Kontrakt%20Oferta%20kontraktowa.png?dl=0

A nie chce zejść poniżej 40K w I lidze niemieckiej https://www.dropbox.com/s/qto61kujbe7qew4/Nicolas%20Anelka_%20Kontrakt%20Oferta%20kontraktowa-2.png?dl=0... Dziwne

Trochę to chyba nie dopracowane.

 

Odnośnik do komentarza

:) ale z drugiej strony 4,8K zaakceptował, a w lepszym klubie chce kupę siana. Kij z nim.

Mam pytanko odnośnie Tournee. W poprzednich wersjach nie widziałem żeby np wylot do Australii, 100 osobową ekipą, coś mnie kosztował (przynajmniej nie były to znaczne koszty). Jak jest teraz. Dalekie loty na sparingi są kosztowne?

Druga rzecz, to są jakieś kraje w których wyjątkowo dobrze płacą za sparingi? Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza

skończyłem drugi sezon Romą. niestety nie udało obronić się mistrzostwa mimo, że zdobyliśmy dokładnie tyle samo punktów co rok wcześniej, ale tym razem Juventus wyprzedził nas o 3 pkt. zrewanżowaliśmy się w finale pucharu Włoch, gdzie wygraliśmy 2-0. w LM poszło nam przyzwoicie, choć pewien niesmak pozostał, bo po wygraniu grupy pokonaliśmy Bayern, tylko po to by w 1/4 finału łatwo przegrać dwumecz z Lyonem 4-1. mimo wszystko zarówno ja jak i zarząd jesteśmy zadowoleni z tego sezonu. największym wygranym sezonu został Victor Valdes, który został uznany najlepszym bramkarze Serie A oraz Ligi Mistrzów. cieszy tym bardziej, że przyszedł do nas za darmo. reszta nowych zawodników niczym się nie wyróżniła, ale też były to tylko uzupełnienia składu, więc większość czasu przesiedzieli na ławce.

 

jeśli chodzi o następny sezon to nastąpiła zmiana pokoleniowa na bokach obrony, gdzie na miejsce Maicona i Balzarettiego przyszli Gino Peruzzi i Jonathan Silva. dodatkowo za Leandro Castana na środek obrony przyszedł Eder Balanta oraz młody Capradossi z juniorów. jeśli dodać do tego darmowe transfery Robbena (zajmie miejsce Gervinho) i ter Stegena to można uznać okienko transferowe za udane.

 

w następnym sezonie najważniejsze będzie dla mnie odzyskanie mistrzostwa, nawet kosztem dobrego występu w LM. w pucharze Włoch dam grać rezerwom, szczególnie, że na liście zarządu te rozgrywki mają bardzo niski priorytet. powoli muszę też rozglądać się za następcami De Rossiego i Tottiego, chociaż jeśli chodzi o szeroko rozumiany środek pomocy to straszna bida na rynku. być może będę zmuszony pobić rekord trasferowy klubu i kupić jakiegoś światowej klasy grajka na już, chyba, że znajdę jakiegoś bardzo utalentowanego regena, ale do tej pory scouci mnie nie rozpieszczają.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

W ćwierćfinale PP zagramy z Legią :D.

U mnie trenerem Legii jest Oleg Luznyij

U mnie Karol Brodowski :D.

A kto to jest ??

 

Poka screena

 

 

Były asystent :D.

Od początku mojej kariery trenerami Legii byli Oleg Luznyij, Waldemar Formalik i właśnie Karol Brodowski.

Z tym Łużnym to jest chyba jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...