Skocz do zawartości

Football Manager 2014 - Demo


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem rzucić tylko takie krótkie spostrzeżenie. Wciąż gram sobie w 2010, próbowałem 2012, ale prędkość rozgrywki mnie zabijała. 2014 na Ubuntu działa lepiej od 2012, ale ME to tragedia... Tnie masakrycznie, a do tego nie widać boiska. Mam nadzieję, że coś się w tym kierunku poprawi.

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi powie o co chodzi?

http://zapodaj.net/f8b74a4b0b346.jpg.html

 

Nie powiodła Ci się synchronizacja plików fma z chmurą. Chodzi o to,że jakbyś utracił dane z dysku,to nadal je przechowuje dla Ciebie Steam,o ile wykonujesz synchronizacje. Jak Cię to denerwuje to poszperaj w ustawieniach Steama można wyłączyć,gdzieś przechowywanie danych w chmurze ;)

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem rzucić tylko takie krótkie spostrzeżenie. Wciąż gram sobie w 2010, próbowałem 2012, ale prędkość rozgrywki mnie zabijała. 2014 na Ubuntu działa lepiej od 2012, ale ME to tragedia... Tnie masakrycznie, a do tego nie widać boiska. Mam nadzieję, że coś się w tym kierunku poprawi.

Z tego co wyczytałem to problem z brakiem boiska jest po stronie sterowników. Oficjalne wsparcie jest TYLKO dla Ubuntu 12.04.x + sterowniki do grafiki polecane przez Steam. Na innych nie gwarantują, że będzie działać. Mnie to w sumie nie przeszkadza bo 2D jest ok. Teraz trzeba dozbierać kasę na monitor bo na lapku średnio się gra.

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś mi powie o co chodzi?

http://zapodaj.net/f8b74a4b0b346.jpg.html

 

Nie powiodła Ci się synchronizacja plików fma z chmurą. Chodzi o to,że jakbyś utracił dane z dysku,to nadal je przechowuje dla Ciebie Steam,o ile wykonujesz synchronizacje. Jak Cię to denerwuje to poszperaj w ustawieniach Steama można wyłączyć,gdzieś przechowywanie danych w chmurze ;)

 

Dzięki ;)

Tylko jest taki problem że jak kliknę zagraj w demo to FM mi się nie włącza i wywala mi komunikat o błędach :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...