Skocz do zawartości

Football Manager 2014 beta - pierwsze wrażenia


Tony Walker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem wczoraj klucz do gry i okazuję się, że u mnie jest wersja gry 14.1.1 i za nic nie aktualizuję się do wersji 14.1.2. Ponadto, gra przez sieć jest nieaktywna, tablica wyników nie działa. Przeczytałem na forach community.sigames.com, że wiele osóba ma też taki problem...

Odnośnik do komentarza

W aukcji wyraźnie napisane było, że to klucz do pełnej gry. Sprzedawca raczej uczciwy bo zawsze u niego kupuje. Na aukcji jest napisane, że gra automatycznie się zaktualizuję do pełnej wersji w dniu premiery. Generalnie pewnie będe musiał napisac dp sprzedawcy. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Wiesza mi się FM po wejściu w dodaktowe pliki i warsztat, skąd chciałbym sciągnąć zasuksbrbowaną wcześniej ciemną skórkę. Pojawia się napis "przetwarzanie, zaczekaj", ale mimo kilku minut nic się nie dzieje, jedynym mozliwym wyjściem jest menadżer zadań i zamkniecie. Co robic?

Odnośnik do komentarza

 

Jak w grze klikam w opcje "ściągnięte pliki" to pokazuje mi się sklep, gdy kliknę na zakładkę "warsztat steam" to się nic nie dzieje, nie mogę zamknąć tego okna i muszę wyłączyć FM przez menedżera zadań. Ma ktoś podobny problem ?

zien nazwe folderu graphics na jakas inna a po zalatwieniu sprawy w workshopie przywroc prawidłową

 

Próbowałeś takiego rozwiązania ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...