Skocz do zawartości

Football Manager 2014 beta - pierwsze wrażenia


Tony Walker

Rekomendowane odpowiedzi

"Ciut" dziwny mecz Wisły:

 

http://i.imgur.com/7iz9fay.png

 

gol w 1. minucie i 7. minucie, czerwone kartki w 4. i 8. minucie.

Osiem minut i tyle emocji co w mało którym meczu przez 90 minut.

 

rzecz trochę mało prawdopodobna, bo normalnie sędziowie nie wyrzucają na początku meczu...

zwłaszcza dwóch zawodników w odstępie kilku minut...

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu pisałem, że pojawiły się u mnie crasche, których w poprzednich wersjach gry nie miałem. Otóż już chyba wiem z jakiego powodu się one pojawiły.

Miały one miejsce jak grałem ligę francuską, po wyrzuceniu facepaku tej ligi , crasche ustały.

 

Także jak ktoś ma podobny problem, to niech wpierw sprawdzi swoje pliki graficzne ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie miałem crasche co jakiś czas grając Marsylią. Grałem prędzej Milanem i Arsenalem i było wszystko ok.Natomiast przy Marsylii co jakiś czas miałem crascha, wywaliłem facepack i jest ok.

 

I jeszcze kilka spostrzeżeń z gry:

+ wreszcie pada mniej bramek samobójczych

- dość sporo czerwonych kartek, takie mam odczucie

+ podpisując kontrakt z piłkarzem, któremu aktualny kończy się za 6 miesięcy, można go wykupić

+ sprzedając zawodnika, można zaznaczyć, że będzie on przebywał na wypożyczeniu do końca sezonu w swoim starym klubie

+ można poprosić dr. do spraw sportowych o znalezienie zawodnika na konkretną pozycję

- system wypożyczania piłkarzy; mimo, że klub podaje, że spełniam jego warunki co do wypożyczenia ich piłkarza, to potem ją często odrzuca

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem demo, "rozejrzałem się" po ekranach i nie podoba mi się kierunek w jakim podąża FM. Rok temu uproszczone zostały treningi. W obecnej edycji ekran taktyczny (brak suwaków). Jak tak dalej pójdzie to w FM18 będziemy ustawiali tylko formację i styl gry, za to naklikamy się podczas konferencji i "rozmowy" ze sztabem.

Odnośnik do komentarza

Pytanie. Wróciłem do FM po rocznej przerwie, właśnie Steam skończył pobieranie. Nie grałem w FM13, może tam to się pojawiło już wcześniej: jaka jest różnica między zwykłą grą a "Football Manager Classic"?

Football Manager Classic zwalnia Cię z wielu funkcji. Nie ma rozmów motywacyjnych, masz mniejszy wpływ na drużynę. Jest bardziej cukierkowo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...