Skocz do zawartości

Football Manager 2014 - oficjalna zapowiedź


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

OT: Już to widzę jak prowadząc Borussię mówisz R9: "Powinieneś przestać zadawać się z Kucharskim bo ma na ciebie zły wpływ" :D /OT

 

Ja najbardziej czekam na możliwość wypożyczenia od razu po transferze do poprzedniego klubu, tej opcji brakowało, bo jak gówniarz nie miał szans przebić się do meczowej osiemnastki przez kolejne 3 sezony to marudził i psuł morale.

Ale w prawdziwiej piłce tak jest ta opcja dodaje tylko realności tej grze.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się tym bardziej dziwie się koledze że ta zmiana mu się nie podoba , oby więcej takich zmian jak dla mnie

Przeczytaj to co napisał Guli jeszcze raz, albo z dziesięć razy. Guli popiera dodanie tej opcji.

Opcja na plus. To samo można robić wypożyczając zawodników do filii, ale ok niech będzie :).

Odnośnik do komentarza

 

Zgadza się tym bardziej dziwie się koledze że ta zmiana mu się nie podoba , oby więcej takich zmian jak dla mnie

Przeczytaj to co napisał Guli jeszcze raz, albo z dziesięć razy. Guli popiera dodanie tej opcji.

Opcja na plus. To samo można robić wypożyczając zawodników do filii, ale ok niech będzie :).

 

Ja miałem na myśli wpis Bułgar Bułgarov który trochę się z tego nabija
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, planuję zakup nowego FM, a jako że ostatnia wersja w jaką grałem była jeszcze wersją pudełkową to mam pewne wątpliwości co do kupna gry z platformy Steam. Jak to wygląda krok po kroku? Zakładam konto na Steam, płacę i ściągam grę z ich strony? Jeżeli tak to czy mogę ściągnąć ją na przykład w pracy a potem przenieść za pomocą jakiegoś nośnika pamięci na właściwy komputer? W domu mam darmowego neta od Aero2 więc ściągnięcie czegokolwiek w tej sytuacji jest właściwie niemożliwe. Czy do grania będę potrzebował stałego dostępu do neta i do konta na Steam, czy tylko podczas instalacji? Bo jeżeli ciągle to nie sądze, że Aero pociągnie ten temat? Będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości. Zatrzymałem się z tematem gier kilka ładnych lat temu... :]

Pozdrawiam
zakoo

Odnośnik do komentarza

Jeżeli kupisz grę bezpośrednio na Steamie, musisz ją ściągać z ich serwerów. Co do tego, czy możliwy jest trick ze ściągnięciem gry gdzie indziej i przekopiowaniem na Twój komputer - to niestety nie mam pewności, jak to działa. Tutaj znajduje się wątek na forum Steama o tym i wydaje się, że jest to możliwe: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2815992

 

Steam dysponuje trybem offline, można więc grać bez neta, ale co jakiś czas trzeba się pewnie logować i synchronizować.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli tak to czy mogę ściągnąć ją na przykład w pracy a potem przenieść za pomocą jakiegoś nośnika pamięci na właściwy komputer?

możesz, pamiętaj tylko, że musisz przenieść cały folder, nie sam podkatalog z grą

przy odpaleniu na nowej maszynie steam będzie wymagał kontaktu z netem z tego co pamiętam, nie powinien ściągać dużo, więc aero2 powinno dać radę, potem przestawiasz Steam na "offline", jednak gra w takim trybie nie będzie aktualizowana

 

generalnie sam zakup via Steam w Polsce będzie raczej mało opłacalny, polecam gram.pl jeżeli mówimy o FM14

Odnośnik do komentarza

 

generalnie sam zakup via Steam w Polsce będzie raczej mało opłacalny, polecam gram.pl jeżeli mówimy o FM14

 

A widzisz... Byłem pewien, że Steam to jedyna opcja, a jako że internet to dla mnie zło konieczne sądziłem że zakup gry będzie bardziej problematyczny. Czyli jak rozumiem czekać cierpliwie na premierę na gram.pl i tam nabyć wersje która daje jeszcze frajdę z rozpakowywania pudełka? :]

Odnośnik do komentarza

 

generalnie sam zakup via Steam w Polsce będzie raczej mało opłacalny, polecam gram.pl jeżeli mówimy o FM14

A widzisz... Byłem pewien, że Steam to jedyna opcja, a jako że internet to dla mnie zło konieczne sądziłem że zakup gry będzie bardziej problematyczny. Czyli jak rozumiem czekać cierpliwie na premierę na gram.pl i tam nabyć wersje która daje jeszcze frajdę z rozpakowywania pudełka? :]

 

raczej tak... na Steam w zeszłym roku było 39 albo 49 Euro ... można też próbować kupić sam klucz na allegro, wtedy jest pewnie taniej

ew. polecam empik.com jako sprawdzony sklep internetowy

 

gram.pl na pewno świadczy pre-order

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na razie to bez szału - na Allegro trzy aukcje. Co ciekawe, cenowo widzę spora różnica się szykuje w stosunku do poprzedniego roku. W tamtym roku klucz do Steama kupiłem za 89 PLN, teraz blisko 140 chodzą. Pre-ordery znajdziesz też na oficjalnej stronie, tyle że żadnej opcji z Polski. Chociaż ten Amazon za 30 funtów nie wygląda źle, bo to wersja pudełkowa, a dostawę do nas mają za free.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...