Skocz do zawartości

Football Manager 2014 - oficjalna zapowiedź


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

wedle screenów będzie można przy transferze od razu wypożyczyć grajka do klubu, z którego kupujemy, świetna opcja, jestem ciekaw czy 12 miesięcy to będzie maks, czy będzie można np. na 2 sezony grajka jeszcze tam zostawić aby regularnie grał np. na niższym szczeblu seniorskiej piłki

Odnośnik do komentarza

A czy ja mówię, że mi jest potrzebny? Przekazuje tylko info które wrzucił Miles na Twittera.

 

Lucky the poll vote was positive (80%+)! Official Real Time Editor available as a paid download (cost tbc) for FM14 sim mode. #FM14info

A rozchodzi się tylko o to, że jak autor tego FMRTE wprowadził opłaty, a ludzie to łyknęli, to w SI zrozumieli, że będzie można na tym dodatkowo zarobić. Więc zrobią swój własny.

Odnośnik do komentarza

OT: Już to widzę jak prowadząc Borussię mówisz R9: "Powinieneś przestać zadawać się z Kucharskim bo ma na ciebie zły wpływ" :D /OT

 

Ja najbardziej czekam na możliwość wypożyczenia od razu po transferze do poprzedniego klubu, tej opcji brakowało, bo jak gówniarz nie miał szans przebić się do meczowej osiemnastki przez kolejne 3 sezony to marudził i psuł morale.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...