Skocz do zawartości

XIII Zlot CMF


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Grzeczny Zlot, że tak powiem :) W sumie ekipa była skromna liczebnie (za to mocarna jakościowo) ale miało to swoje plusy w postaci tego, że cały czasy byliśmy "w kupie". Bardzo mi było potrzebne takiego trzydniowego resetu w wypróbowanej grupie ziombli :) Wszystkim dzięki i odliczam dni do przyszłorocznej pedaliady ;)

MVP zdecydowanie Pulek vel Koziołek vel Golden Jeż :] Zrobił jednej z najlepszych numerów w historii Zlotów :kekeke: Rispekt :D

Odnośnik do komentarza

me_who twój podryw koleżanki Katarzyny też powinien przejść do historii ^.^ choć niewiele osób miało okazję go usłyszeć...

 

me_who-Kasiu jaka ty jesteś słodka..

Kasia-przestań! *szykując się do skoku do wody*

me_who-zaczyna nucić marsz imperialny

Kasia-Dlaczego me_who nucisz muzykę ze star warsów?

me_who-Bo jesteś moja gwiazdą

 

Ów Katarzyna już nie skoczyła do wody, po prostu do niej wpadła.

Odnośnik do komentarza

Miałem duże obawy co to tego zlotu, ale wyszło świetnie. Oczywiście, brakowało niektórych osób, jak FYM, De Raph, Icon czy inni, ale dzięki mniejszej ilości ludzi praktycznie wszyscy siedzieliśmy razem i można było z każdym zamienić słowo :) Chyba pierwszy raz nie graliśmy natomiast w piłkę ani w kosza. Ze sportu był głównie poker i rozrywki wodne.

 

Wielkie dzięki Nigel za ogarnięcie tematu!

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

kiedy?

 

Ja pamiętam, że pewnego wieczoru kolega Nigel miał ochotę sobie pokopać, ale meczem bym tego nie nazwał :P

wartymi nadmienienia są dwie sytuacje z początku rozgrywki, pierwszy strzał niestety mało precyzyjny skończył się na słupku, natomiast drugi I-DE-AL-NIE wszedł pod dach..tfu...poprzeczkę bramki... :keke:

 

penisowo ciut że musiałem zebrać się w sobotę z rana bo widzę że parada atrakcji mnie ominęła :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...