Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie można pobrać bombonierke profesora do FM 2008 8.0.2 ??

mysle, ze jak pobierzesz w domu to nic sie nie stanie :kekeke:

 

pytam normalnie kretynie więc odpowiedz normalnie albo podniecaj się w inny sposób.

 

ponawiam pytanie:

 

Gdzie można pobrać bombonierke profesora do FM 2008 8.0.2 ?? nie mogę znaleźć, a nie wiem czy ta z 2007 będzie pasować..

Na głupie pytanie glupia odpowiedz :doh!:

Wyzywasz innych od kretynów a ile osób juz mówiło ze bomboniera z 2007 pasuje do 2008 ? :>

Odnośnik do komentarza

Hm, to wiem - pytam o to, jaki ma to wpływ na płynność gry.

Trochę źle sprecyzowałem pytanie...

 

Jak ma się stosunek lig grywalnych, do lig włączonych na podglądzie? (Chodzi o płynność gry i szybkość rozgrywki)

 

Powiedzmy 1 normalna to około 2 na podglądzie, czy jak?

Jest sens dawać ligi na podgląd, czy lepiej dać grywalną bo różnica jest niewielka?

Odnośnik do komentarza

Z własnych doświadczeń mogę Ci powiedzieć, że liga na podglądzie bardzo minimalnie wpływa na płynność gry (w przeciwieństwie do lig grywalnych). Raz prowadziłem grę na sejwie z większością pierwszych lig na podglądzie i szło wszystko sprawnie. Są niestety minusy takiej gry w postaci zachwianego rynku transferowego (np. połowa klubów bułgarskich skupowała na potęgę Polaków, nasi rodacy stanowili jakieś 80% wszystkich zawodników w tej lidze). Jedynym dodatkiem ligi na podglądzie są chyba tylko nieprzypadkowi reprezentacji w europejskich pucharach, bo takich statystyk ligi już nie ma.

Odnośnik do komentarza
czy pod win 2000 nie zainstaluje fm08? czy jest na to jakas rada?

 

Nie ma. To znaczy jest: Virtual PC i na nim zainstalowany system supportowany. Ale to lepiej chyba przeinstalować cały system.

 

czyli rozumiem ze musze miec system xp i tak zeby go zainstalowac na tym vpc tak?

Odnośnik do komentarza
czy pod win 2000 nie zainstaluje fm08? czy jest na to jakas rada?

 

Nie ma. To znaczy jest: Virtual PC i na nim zainstalowany system supportowany. Ale to lepiej chyba przeinstalować cały system.

 

czyli rozumiem ze musze miec system xp i tak zeby go zainstalowac na tym vpc tak?

 

Tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...