Skocz do zawartości

FM 2013 - Problemy techniczne


Counter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Gdy chcę przesłać bramkę/skrót na YT mam nieaktywne opcje "Opublikuj akcję" oraz "Eksportuj akcję jako film". W ustawieniach swojego konta jestem zalogowany do YT. W FM 12 nie miałem takiego problemu.

 

Czy wiecie, co może być przyczyną?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Pisałem o pewnym problemie w temacie fristajlowym, może tu się uda go rozwiązać.

Mam wielki problem z ustawianiem treningów tygodniowych - mogę ustawić, jaki rodzaj ma być ćwiczony, jednak po kontynuowaniu gry i ponownym zajrzeniu w zakładkę treningów, wszystkie ustawienia są wyzerowane. Dalsze próby ustawienia na interesujące mnie reżimy to walka z wiatrakami - po kontynuowaniu (czy nawet dniowym urlopie) gra robi mi psikusa i woli ustawić typ zróżnicowany o bardzo niskim poziomie.

Dodam też, że występuje to na kilku różnych zapisach, wersja gry jest najnowsza (steam automatycznie patchuje), próba reinstalki gry nic nie dała. Myślałem, że to wina decyzji, co ma robić asystent, jednak to również nie to.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam mam następujący problem...najczęściej dzieje się to jeszcze w trakcie 1 sezonu gry, tuż przed meczem gra mi się zawiesza (w trakcie rozgrzewki przedmeczowej) i żadne skróty klawiszowe nie działają..gdy zamknę lapka i zostawię do "odpoczynku" gra się wyłącza a po załadowaniu zapisu -albo przed meczem albo po wejściu w taktykę- wyskakuje następujący błąd

http://imageshack.us/photo/my-images/543/10414418.png/ komp spełnia wszelkie wymagania sprzętowe, już 2 razy przeinstalowałem grę robiłem także format systemu

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Dość często gra wywala mi taki oto błąd... "napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Plik z informacjami o błędzie został utworzony w:"C\bla bla bla\crush dumps\FM 2013 v 13.2.2.342835 (2013.01.29.15.27.59).dmp", po czym wychodzi mi z gry. Owy błąd wyskakuje przed rozpoczęciem meczu, gdy pojawiają się składy obydwu drużyn. Zaznaczam, że posiadam oryginalną wersję gry. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

posiadam oryginał gry (zebyscie mnie z gory nie oceniali) lecz w sprawach edytora zielony jestem... znalazlem plik dodajacy ligi polskie az do III. problem jest taki. wyskakuje blad "liczba spadający zespołów (ii liga; 8) nie zgadza się z liczbą zespołów, które awansują (III liga; 0)" zna sie ktos na tym i mi pomoze? bardzo mi zalezy zeby zagrac w nizszych ligach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam. Ja mam taki problem zaraz po meczu po rozmowie motywacyjnej jest wczytywanie rozgrywek i wtedy komputer poprostu mi się wyłącza( gaśnie). Coś podobnego jakbym przytrzymał przyscisk Power w koputerze.Oczywiście gra nie jest zapisana bo jak? i nie mogę grać dalej bo tak mi się zdarza co każdy( w sumie ten sam bo niemogę dać dalej) mecz. Ktoś wie o co z tym wszytskim chodzi? Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam mam problem ze skórka ściągnąłem skórkę wkleiłem tam gdzie trzeba i zacząłem grę pograłem 2 sezony wszystko było w porządku i zaczynając 3 sezon gry gra nie widzi żadnej skórki oprócz podstawowej jasnej co mnie drażni ponieważ od zawsze gram na ciemnych tłach wie ktoś co może byc problemem ? Dodatkowo w w tej podstawowej skórce wudać tylko atrybuty piłkarzy bez nazwy umiejętności :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...