Skocz do zawartości

FM 2013 - Problemy techniczne


Counter

Rekomendowane odpowiedzi

FM2013 jest bardzo miernie zoptymalizowany pod AMD, jedyne co możesz spróbować to postawić system na nowo i wgrasz najnowsze sterowniki do płyty głównej(chipset), karty grafiki

 

generalnie może okazać się, że przesiadka na platformę Intel będzie nieunikniona

 

Może i masz rację, choć teraz tak myślę, że może to być jakiś błąd w systemie poprostu. Ostatnio grałem jeszcze w FM 12 to było gdzieś z 2 może 3 miesiące temu jak jeszcze miałem czas i po 3 sezonach gry na najnowszych patchach też właśnie tam wyskoczył mi taki sam błąd i wywalało mi save.. choć wcześniej przenigdy nic się nie zdarzało takiego.

Odnośnik do komentarza

Możesz zrobić tak jak mówi Smetek zrób formata i sprawdź czy problem występuje jeśli nadal będzie występował to możesz poczekać na następnego patcha albo napisać posta na forum SI może tam coś zaradzą a jeśli nie to przesiadka na Intela.

Spróbuj jeszcze w steamie dla FM 13 sprawdzić spójność plików gry i grać w FM w oknie. Dla nie których gier jeśli im wywala błędy albo crashuje takie zabiegi pomagają więc w FM też warto spróbować może akurat.

Odnośnik do komentarza

wie ktos moze co sie stalo ze atrybuty pilkarzy wyswietlaja mi sie tak jak na zalaczonym screenie ? Mozna to jakos przywrocic do normalnego stanu ? Nic tutaj nie widac :/ (skórke mam standardową)

http://i48.tinypic.com/5xv6ky.jpg

 

"Wyrzuć" z folderu: graphics/skins - skórkę "steklo", bo prawdopodobnie to pozostawilo po sobie "settings" ;)

Odnośnik do komentarza

wie ktos moze co sie stalo ze atrybuty pilkarzy wyswietlaja mi sie tak jak na zalaczonym screenie ? Mozna to jakos przywrocic do normalnego stanu ? Nic tutaj nie widac :/ (skórke mam standardową)

http://i48.tinypic.com/5xv6ky.jpg

 

"Wyrzuć" z folderu: graphics/skins - skórkę "steklo", bo prawdopodobnie to pozostawilo po sobie "settings" ;)

 

Wywaliłem steklo ale niestety to nie pomogło :/ Jakieś inne sugestie ?

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem z fm13. Po zainstalowaniu wszystko ladnie dziala ale w trakcie gry po wcisnieciu np "zatwiedz" w zadaniach wspolpracownikow wyskakuje blad crash dump i gra sie wylacza.. [przy konferencjach tak samo.. wiecie moze jak mozna rozwiazac ten problem ?? probowalem juz roznie cracki i patche i nic ;/ czekam na odpowiedz tutaj lub gg 10709055

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...