Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Bengals jako całość to jest chodząca katastrofa. Dwa mecze, 0 TD. Ludzie mi tu zazdrościli ;) Mixona, a póki co ma 45 jardów zdobyczy w sezonie, a w dwóch meczach sezonów gra dołem dała Cincy łącznie 159 jardów :_eyes:

 

Nie wiem co zrobić z QB. Dak wszedł w sezon fajnie, Palmer niefajnie, ale obaj mają tak dramatycznie rozbieżne match-upy w tej kolejce, że zaczynam się przychylać ku rozgrywającemu Cardinals :-k

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie będzie żadnych poprawek wśród zawodników defensywy to mamy pierwszy remis w tym sezonie :) Gabe i Lucas, gratuluję.

 

A czego tu gratulować :keke:

 

Póki co poza Breesem to u mnie punktują zdobycze z FT - na 67 punktów 49 zdobył Brees, kicker Raiders i JJ Nelson, którego w bodajże sobotę dołożyłem do składu. Kolejne 18 punktów zdobyło sześciu zawodników, średnia 3 pkt :roll:

Odnośnik do komentarza

Jest wygrana :) Brady się trochę uspokoił w drugiej połowie i zdobył chyba 8 pkt, a inni zawodnicy z drużyny rywala nie poszaleli.

 

Dobry początek sezonu, ale cały czas się zastanawiam nad przyszłością niektórych w moim zespole. Dużo będzie zależeć od tego w jakiej dyspozycji wróci Martin.

Odnośnik do komentarza

2-0 :)

 

Miło widzieć kolejny win, ale tym razem trzeba szczerze przyznać, że nie tylko moi gracze mieli słaby tydzień, ale ja też. Zostawiłem 17 punktów na ławce, za szybko odstawiłem Adamsa, uwierzyłem w powtarzalność genialnego występu Ngakoue I sam sobie stworzyłem problem. Na pewno martwi mnie dyspozycja Murraya dyspozycja Marioty i ilość podań w stronę Cooksa, ale sezon jest młody, a ja z poziomu najgorszego teamu ostatniego roku siedzę na 2-0 :) in Davonta Freeman we trust!!

Odnośnik do komentarza

Jest druga wygrana. Gronkowski pokazał dlaczego miał status keepera - 100+ yds i TD. Trochę martwi jego kontuzja, ale to niby nic groźnego. Jego kolega z drużyny też na plus. Gillislee tym razem z tylko jednym TD, ale to też cieszy. Przyłożenie zaliczył również Lynch. Julio bez TD, ale 100 jardów przekroczone. Znowu słabo wypadł Watkins. Newton też póki co nie czaruje, a teraz jeszcze wypadł mu Olsen. Nie wygląda to najlepiej. Na ławce jest Eli, ale nie ma żadnej gwarancji że jemu będzie szło lepiej. Ponownie ponad 10 punktów dołożył kicker, co mnie bardzo cieszy. Bryant póki co okazuje się świetnym wyborem. W obronie tylko punkt dołożył Butler, ale za to Miller nastukał ich pięć. Na ławce w sumie nikt błysnął więc można stwierdzić, że selekcja na ten pojedynek była trafiona.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziwnie sie ułożył mecz z Lublinem, bo zaczęło sie od 21-0 po kwadransie gry w kluczowych meczach niedzieli gdzie moi czolowi trzej WR i TE mieli łącznie 4 udane zagrania na koncie, a u rywali zawodnicy mieli już nawet TD. W pewnym momencie projecty były 92-68 bodaj na korzyść rywali, a jak sie na końcu okazało zakończyło sie niemal całkowicie odwrotne. Póki co na ulubieńca kibiców Kapibar ;) wyrasta Ty Montgomery, który przerasta moje oczekiwania. 22 punkty, brawo! Czekam na jakiś korzystniejszy matchup Prescotta, bo na tle dwóch doskonałych obron spisał sie akceptowalnie, ale chciałbym zobaczyć jakieś efektowne 20+ punktów. Bardzo sie cieszę ze wstawienia Hogana do składu, bo takego go draftowalem. Walker uznana firma, do stałej porcji jardow dorzucił TD (i to rush TD), Hooper bez niespodzianki 0 punktów. Parker ma obiecujące wejście w sezon, czego nie mogę powiedzieć o Shepardzie, który nie skorzystał na nieobecności OBJ, a jak ten odzyska pełnie sił, to obawiam sie marginalizacji mojego WR. Palmer nie najlepiej, zważywszy, ze rywalem była drużyna tydzień wcześniej zmasakrowana przez Rams. Dramatycznie wyglada sprawa z rezerwowymi RB. Mixon i jego Bengals są beznadziejni póki co, a Charles nie ma szans walczyć z Andersonem o snapy. Kickerzy obaj okej, obrona tym razem słabo.

Jakby ktoś miał jakiegoś zbędnego RB, to może chciałby dokonać jakiejś wymiany? ;)

Odnośnik do komentarza

Fajna ta nasza liga, czuję się jak w realu. Start 0-2 to już dramacik, a 0-3 będzie katastrofą ;) Niestety wszystko na to wskazuje, bo trafiliśmy na czołowy zespół ligi w gazie. Also, jak ktoś chce stawiać pieniądze na 3 TD i 100 yds Grahama, to śmiało, bo sadzam go na ławce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...