Skocz do zawartości

Rosja - Czechy


Kto wygra mecz?   

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rosjanie i Czesi stworzyli wczoraj naprawdę łądne widowisko. Obie drużyny grają naprawdę dobrze, ale to Rosja była lepsza. Jak patrzyłem wczoraj na grę tych reprezentacji, doszedłem do wniosku że z obiema nie mamy szans. Czesi niby wysoko przegrali, ale walczyli i biegali do końca meczu. Rosja to drużyna z innej bajki. Chociaż Kierżakow za ten mecz powinien dostać po głowie. Co strzal to pudło. A koledzy dawali mu takie pięknie piłki. Remis w meczu z Rosją będzie naszym sukcesem.

Odnośnik do komentarza

Na meczach ligowych skończyłoby się wjazdem ekipy pałującej z udziałem broni gładkolufowej i tym podobnych atrakcji. Tu skończyło się na okopaniu dwóch stewardów i grzecznym rozejściu się bez interwencji odpowiednich służb. Ciekawe...

 

Piłkarsko Rosjanie byli znacznie lepsi od Czechów i tylko Kierżakow swoją postawą w ofensywie był dla naszych południowych sąsiadów wsparciem. Gdyby od początku grał Pawliuczenko, Czesi mogli wczorajszy mecz przegrać nawet wyżej. Obok Rosickiego tylko Pilar był równorzędnym rywalem dla Rosjan. Pozostali (z Czechem i Barosem na czele) byli tłem. Rosjanie swoim meczem otwarcia myślę, że mocno zaznaczyli, że przyjechali po coś więcej niż tylko udział w ćwierćfinale.

Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze do beznadziejnego Kierzakowa dolaczyl rownie slabego i bezproduktywnego Arszawina, ktory chociaz biegal i szarpal, to nic z tego nie wynikalo. Tak naprawde wieksze zagrozenie lewa strona stwarzal Zyrkow.

 

Ale zaczynam sie bac gry naszej lewej strony, gdy przyjdzie Boenischowi zatrzymywac Dzagojewa...

Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze do beznadziejnego Kierzakowa dolaczyl rownie slabego i bezproduktywnego Arszawina, ktory chociaz biegal i szarpal, to nic z tego nie wynikalo. Tak naprawde wieksze zagrozenie lewa strona stwarzal Zyrkow.

:ke: Przecież to był jeden z najlepszych graczy tego wieczoru. Dwie asysty i dyrygowanie większością akcji to mało?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...