Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze to wygląda. Pytanie,jak to jest z kontraktami i finansami? Jak to wygląda? Kluby się dłużą po miesiącach czy stabilizują finanse? I przy ŁKSie. Wiemy,że tam się raczej nie płaci i większość zawodników gra za "friko". Może mają obiecane jakieś premie przy utrzymaniu no,ale ich pensja to chyba 0?

Co do Ebiego to mnie akurat to nie dziwi. Ja np. widzę Ebiego w Repie i uważam go za b. dobrego zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Nie powiem no ucieszylem się wypowiedzia kogos innego niż ja sam w tym temacie :) Już myslalem że cala aktualizacja jest robiona tylko dla nas i wszyscy stracili już nadzieje.

 

ŁKS to nieco dziwna sprawa. Tam zawodnicy za darmo nie graja bo swoje wynagrodzenia maja dostac z ogromnymi opoznieniami. Tak wiec damy im zarabiac po jakies 10k plnow na miesiac i zobaczymy jak to bedzie wygladac. Tak jak mowilem nieco wczesnie na sama symulacje. Wiekszosc budzetow zostalo zminimalizowanych - szczegolnie tych transferowych, a to tylko po to by jakies ogorki nie kupowaly zawodnikow za 300 tysiecy Euro, ale bardziej wypozyczaly tych nie mieszczacych się w skladach Ekstraklasie (jak na razie to dziala).

 

Sek w tym, że kluby często dzialaja na rynku transferowym podpisujac wolnych agentow ktorzy często sa przepakowani, ale nasza już glowa w ttym by ich dobrze zedytowac.

Odnośnik do komentarza

Ja wierzyłem i wierzyć będę w powodzenie operacji "Update" :P. Fakt,faktem jednak,że zainteresowanie nie powala i jak już pisałem kilka tygodniu temu mnie martwi..

Pytam o ŁKS,bo od czasu do czasu zdarzy mi się pograć w nowe FMy i tam gram właśnie tą drużyną. Co do transferów to nawet na bazie FMa zdarzają się takie akcje. Tam np. Jagiellonia skupuje ludzi znikąd. Ostatnio dojrzałem jakiegoś gościa z Katarskiej Ligi,którego kupili za 250 tysi euro :o:O. Co do wolnych transferów to wszystkie te "stars" ciężko wyłapać. Czasem z III lig wynajdzie się koksa za 1-2k.

Odnośnik do komentarza

To widze ŁKS musze zrobic nastepny ;) Co do skupowania nonejmów przez nasze kluby to wcale to nie jest jakas nowinka :) kto wczesniej z nas slyszal np o takim Dudu z Widzewa czy chocby Juniorze Diazie przed dolaczeniem do Wisly? Co do koksow za 2-3k to przypuszczam i mam nadzieje, że takowych nie bedzie w naszym updacie, przynajmniej w kraju :)

 

Brak zainteresowania to jedna sprawa, ale przynajmniej Ty tutaj jestes ;) inni mam nadzieje też się odezwą i przestaną być dla naszej rzeszy anonimowi :)

Odnośnik do komentarza

Historia zawodnikow to akurat bardzo czasochlonna rzecz. Wiem co mowie bo robilem to dla calej ligi polskiej przy okazji dla CM 2010. Jeszcze wiekszym problemem jest to, że gdybysmy to zrobili to za rok trzeba ja zmieniac ze wzgledu na "postarzenie" sezonu i zawodnikow. Nie mowie, że bedzie czy jest to awykonalne, ale na razie tego nie dotykamy. Wyjatkiem sa tu obcokrajowcy grajacy w polskich klubach dluzej niż sezon, tak wiec np Bruno ma w swojej historii Jage :)

Odnośnik do komentarza

Tak, wystarczy 2 ostatnie sezony, ale sek w tym że my update przygotowujemy pod sezon 2012/13, a wiec historia "ostatniego sezonu" nie moze być typowo wprowadzona bo rozgrywki ciagle trwaja. Co do ligi polskiej to beta powinna pojawic się poczatkiem maja, a caly prawdziwy update z innymi grywalnymi ligami we wrzesniu po zamknieciu okna transferowego.

Odnośnik do komentarza

@Szymekjaro: ja nie mowie o przyszlych transferach, ale o historii zawodniczej. Nie ma sensu wpisywac danych teraz, kiedy do konca rozgrywek ligowych pozostalo kilka tygodni.

 

@barteklep: dokladna date zapewne oglosimy dziś w nocy, bo ostatnio mijalem się z krisem na necie, a samemu wiadomo robi się gorzej ;)

 

Odwiedzajcie ten dzial, wypisujcie pomysly a nam na pewno bedzie pracowac się latwiej :)

Odnośnik do komentarza

Chcialbym poinformowac, że po kolejnych zaktualizowanych druzynach wszystko zaczyna się powoli klarowac. Zawodnicy przepakowani z nizszych lig lub z wolnego transferu jak np Ludwikowski, Mosor, Parzyszek sa wylapywani na symulacjach i szybko edytowani do "stanu dzisiejszego". Ta operacja wyzwala w klubach zatrudnianie normalnych wolnych agentow ktorzy sa dostepni w dzisiejszych czasach, a także do sciagania szrotu z Brazylii i Afryki ;) Niepokoi mnie tylko Wisla, ktora nieco kibluje za kazdym razem po polowce sezonu plasujac się na dole tabeli. Takie niestety sa skutki posiadania aż tylu obcokrajowcow, ktorzy co prawda cos graja, ale w polaczeniu z beznadziejnymi i nieekstraklasowymi wychowankami nie graja aż tak efektywnie jako druzyna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...