Skocz do zawartości

CMF Awards 2011 - Podsumowanie


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy na początku grudnia ogłosiłem, że odbędzie się kolejna edycja CMF Awards nie spodziewałem się, że po zebraniu wszystkich nominacji i uruchomieniu procedury wyboru, stanie się rzecz tak nieprzewidywalna, która opóźni ogłoszenie wyników tego plebiscytu o prawie miesiąc. Z końcem stycznia urny z głosami zostały zamknięte i przewiezione do tajnej siedziby w pewnej małej nadgranicznej miejscowości, której nazwa kojarzy się ze zwarciem i której nie odważę się wypowiedzieć z obawy o połamanie języka.

 

Kiedy już zdecydowano, że urny zostaną otwarte, karty z głosami podliczone i wyłonieni zostaną zwycięzcy doszło do pierwszego zgrzytu w komisji, która zobowiązała się zająć tymi procedurami. Okazało się bowiem, że jedna z urn ma zerwaną pieczęć. Przewodniczący komisji zlecił wykonanie ekspertyz specjalistom z wrocławskiej prokuratury, a stworzenie dokumentacji fotograficznej zlecono lubelskiemu miłośnikowi aparatów, który chwilowo przebywał na emigracji. Nienaruszonymi urnami zajął się specjalista od maszyn wszelakich, który w bogatym swym taborze pozyskanym z funduszy unijnych miał również maszynę do liczenia ziaren zboża. Komicja uznała, że sprzęt ten idealnie nadaje się do liczenia głosów. Kiedy na miejscu okazało się, że maszyna zamiast liczyć zmieliła głosy komisja popadła w wielkie zakłopotanie. "Coś ty k***a Fenek nam tu przywiózł?" syknął przez zęby niemiecki oficer, który z ramienia Unii Europejskiej był oficjalnym delegatem do spraw niepotrzebnych. "To chyba kombajn do czereśni" nieśmiało wydobył z siebie zakłopotany Fenek. "Lud was rozniesie niczym Cortez moich przodków..." wieścił Meksykański powieściopisarz, który chciał w swoim kraju zorganizować podobny plebiscyt i przyjechał podpatrzeć jak robią to Polacy. "Spokojnie panowie" - rzekł stary mędrzec, który wiekiem i doświadczeniem przerastał wszystkich członków tej komisji; "Jako Polska się zjednoczyła takoż karty te scalimy w całość...". To trochę uspokoiło podenerwowane towarzystwo. Był wśród nich także Żyd francuskiego pochodzenia, który młodość spędził na wyspach, on zadeklarował, że zdobędzie środku na klej biurowy, a miejscowy dzielnicowy obiecał ochraniać komisję przed wzburzonym ludem, który od kilku godzin domagał się upublicznienia wyników. Grupa wzięła się do pracy i kawałek do kawałka sklejała niczym puzzle zniszczone karty do głosowania.

 

Im bardziej przesuwano termin ogłoszenia wyników tym większe niezadowolenie wzmagało się wśród tych ziemskich magnatów, którzy łożyli wszystkie zarobione pieniądze by komisja mogła manipulować ich głosami. Niestety sklejanie kart nie było tak łatwe jakby się mogło na początku wydawać, a wstyd było się przyznać, że komisja pomyliła kombajn z maszyną do liczenia głosów, więc ktoś wpadł na pomysł, żeby puścić między lud plotkę, że tajne służby białoruskie porwały przewodniczącego i przez to nie można opublikować wyników. Ciemny lud przyjął to do wiadomości, zaczęły się zbiorowe pielgrzymki do Częstochowy w intencji porwanego przewodniczącego. Niestety nie wszyscy uwierzyli. Głos zabrał przewodniczący opozycji masońskiej sir Michel Scoduson wraz z swym wiernym akolitą Don Wengerone: "Takoż to być nie może! Jego nie porwali! On po prostu pojechał w odwiedziny do swego przyjaciela Łukaszenki! Zresztą praktyki polityczne stosują podobne, więc co się dziwić. My jesteśmy nadzieją tego narodu. Dajcie nam władzę, my was nauczymy liczyć po naszemu". "A jakże! Czyż nie ma tak nikogo myślącego wśród tych świń przyssanych do koryta? Nikt tych śmiesznych wyników nie potrafi przeczytać? Nie po to kupiłem sobie zwycięstwo w jednej z kategorii żeby teraz czekać miesiąc na puchar!" wtórował mu akolita. "Ten plebiscyt i tak miał się nie odbyć. Dawno mówiłem żeby go zlikwidować. Po co w ogóle ten plebiscyt? Do czego komu potrzebny? Po co w ogóle ten kraj? Zlikwidować go! Niech nie będzie niczego!" próbował podłączyć się przedstawiciel opozycyjnej opozycji i przeciwnik wszystkiego i wszystkich niejaki Peace'k. Na całe szczęście nad wszystkim panował nasz dzielny dzielnicowy, który śmiało okładał pałą tych wszystkich, którzy próbowali wzniecać niezadowolenie wśród ludu. Tym oto sposobem komisja przetrwała cała i zdrowa do momentu wyczekiwanego przez wszystkich...

 

Aby rozluźnić nastroje zaprosiliśmy do prowadzenia gali krakowskiego wuefistę, w którego żyłach płynie rakiet fjiul i dabel blasta. Towarzyszyć mu będą pierwszy, jedyny, najważniejszy i ostatni, a także Uzbecki terrorysta na usługach jego najpierwszejszego, niejaki Arturov Vamirzayev.

- Witam wszystkich! Znowu jesteśmy na forumie. Będziemy publikować dziś wyniki. Nje ma opierdalańja się!

- A jak się komuś nie podoba to na górze jest przycisk "wyloguj"!

- Ten wczorajszy trojan to moja sprawa ćwoki!

 

Po miłym przywitaniu i gromkich brawach, a także spałowaniu tych którzy zapomnieli klaskać mogliśmy przejść do publikacji wyników.

 

- Nie wiedziałem od czego zacząć, zacznijmy więc od najlepszych serwisów.

- Wybór był jak co roku marny, zresztą tutaj to popieram zdanie Peace'ka, że tę kategorię należałoby wypierdolić w kosmos. Mam nawet przygotowaną na tę okazję paczuszkę...

- Po mojemu to należałoby ją podrasować, to znaczy posłać na siłownię, żeby się trochę podpakowała i będzie git.

- Walka trwała do samego końca między dwoma...

- Dwiema tępaku!

- ... między dwiema serwisami. (jesteś kretynie pewien, że dwiema, a nie dwoma?)

- A były to zawsze silne Centrum FM i CM Forum. Swoją drogą ciekawe czy redaktorzy CFM bywają na siłce i stąd ich siła...

- Było też CM Revolution i dwa blogi, ale nie odegrali znaczącej roli w tym głosowaniu.

- Należałoby ich odstrzelić.

- Panie i Panowie, zwycięzcą zostaje... CENTRUM FM!

- Ale to trzeba być cieciem, żeby przegrać w swoim plebiscycie... Wstydźcie się forumowicze.

- Nagrodą główną dziś jest płyta z nagraną bazą danych LCM, żeby mieli się od kogo uczyć.

 

- Powiedz lepiej jaką przewidzieliśmy nagrodę w kategorii na najbardziej lubianego użytkownika.

- Hehe, pewnie karnet na siłkę.

- Albo C4. Ale nie tego Citroena żeby sobie ktoś nie pomyślał...

- Ja obstawiam, że roczny zapas wazeliny, bo to trza nieźle w dupę innym włazić żeby utrzymać mistrzostwo do przyszłego sezonu.

- A kogo mamy w czołówce?

- Dla Ciebie znalazło się miejsce na najniższym stopniu podium, ten karnet ci mogę z własnych środków sfinansować.

- A mogę ze sobą wziąć Majka Michnika?

- Możesz zabrać tego z drugiego miejsca, któremu by się przydało trochę ruchu, bo ruch to ponoć zdrowie.

- Czyli, że wygrał ten co zawsze?

- No niestety...

- Król Maryni, piętnastolatkowie moczą się widząc jego posty, pije jako pierwszy bo współtowarzysze obawiają się, że może nie dożyć kolejnego kieliszka - WUJEK PRZECINAK!

- A wiadro wazeliny wręczy mu jego brat, pierwszy energetyk RP...

- Wałęsę żeś zaprosił?

- Nie przerywaj kretynie! ...wręczy mu nienominowany do żadnej kategorii Brother!

 

- Myślisz, że jeszcze ktoś nas słucha?

- Jak nie słuchają to wezwie się dzielnicowego i będą słuchali czy się im to podoba czy nie.

- Słusznie rzeczesz, a jak nie będą to się im wąglika podrzuci.

 

- Kategoria, którą zdominował TIO pomińmy, bo zapomniałem głównej nagrody, czyli deski.

- A na ch** ci deska?

- Żeby ci nią po tym pustym łbie wystrzelać! Ta deska miała symbolizować ostatnią deskę ratunku.

- Aaaa, taki żart z Szymona Majewskiego?

- Coś w ten deseń...

 

- Na najpiękniejszy obraz wystawiłem swojego czarnego konia, to znaczy Czarnobrodego, ale jakiś przepakowany koks zgarnął nagrodę.

- Że ja?

- Nie zaczynaj zdania od "że".

- Bo?

- Masz tu nagrodę i przechodzimy do kolejnej kategorii, bo sam jestem znudzony tym naszym ględzeniem...

 

- Redaktor roku.

- Yyy, znasz tych ludzi?

- Nie.

- Ja też nie...

- O k***a, to może powiedzmy tylko kto wygrał, a nagrody zachowamy dla siebie?

- A co jest nagrodą?

- Pióro z kaczki.

- Z zimnego Lecha?

- Nie wiem czy była zimna i jak ją zwano.

(Vamirzayev, podejdź no do płota. Przeczytaj to, tyś poliglota, ja nie chcę sobie siary narobić na całe forum)

- Drugie miejsce ex aequo zajęli: draugluindl (ale żeś mnie na minę wsadził!) i Arek96, a zwycięzcą...

- BOLSON!

 

- Teraz moja ulubiona kategoria, w której triumfowałem w poprzednim roku...

- Ale wziąłeś sobie do rządu byłego bramkarza Liverpoolu i producenta Persila i Perwolla i z nimi przegrałeś.

- Ale musisz przyznać, że walka była zacięta do samego końca!

- Hehe, jak ostatnio u nas na siłce się pobili Michnik z takim nietoperzem to nie było ani zacięcia ani walki.

- Jednym głosem zwycięża HENKEL!

- W nagrodę zobowiązuję go do wystawienia minimum 300 warnów i 50 banów, żeby mu trochę popularność spadła...

 

- W kolejnej kategorii znowu wygrywa nasz koksu, który rzekł swego czasu, że raz myślał...

- Dobre! Myślał, hahaha, koksy nie mają mózgu!

- A wiesz do czego koksom jest potrzebna głowa?

- Nie.

- Jedzą nią...

- Że niby wygrałem ćwoki?

- Masz wzięcie jak Burneika na jutubie...

 

- Kolejna kateogria zagadka. Znasz tych ludzi?

- SEJA znam, dobrze że wygrał, to nasz człowiek.

- Chciałem go nawet przy korycie, ale opozycja zaprotestowała...

- Jakaś babka tam też była pono.

- Była, ale przepadła w gąszczu członków...

- Szowinistyczne świnie!

 

- Jest jednak pocieszenie. Ta sama pani została vicedebiutantką roku!

- A żeś se wyraz wymyślił, niech cię stado murzynów...

- Wygrał PAKOCZESIU, to jakiś twój źą pawój?

- Nie znam typa. Może pakuje u jakiegoś czesia na siłce?

- Słyszałem, że taki napakowany bo już w wieku 11 lat go zmuszali do pracy na dwa etaty, studia skończył mając lat 14, a za 3 lata zastąpi Donalda.

- Chyba Kaczora...

- Kaczor powiedział, ze raz zdobytej władzy nie odda, więc chyba jednak Donka.

- To była ironia młotku. Kaczora Donalda...

- Masz ripostę bardziej ciętą od Lucasa na zjeździe.

 

- Wydarzeniem roku uznano Jaha i jego całokształt.

- Taaa, ten to był model.

- Das Model.

- Ciekawe czy to meyde go podjebał u tej laski...

- Co za różnica? I bez tego w końcu by się na nim poznała.

- Widzisz jak łatwo zostać gwiazdą na tym forumie?

- No ja się cieszę, że nie miałem nominacji, bo to zalatuje obciachem...

 

- Nominacji może nie miałeś, ale to Twoje wypociny odegrały ważną rolę w nominowaniu takiego jednego tematu w kategorii temat roku.

- Że niby kibolski nie wygrał?

- Mówiłem ci już coś o tym "że".

- Zluzuj poślady źą. Jebać Wiślę i Policję nie wygrało?

- Nie. Wygrał kącik złamanego serca. Jeden głos zdecydował.

- Zawałowcy mają satysfakcję.

- Kilku z nich zeszło właśnie na publice.

- Dobrze, że zeszli, a nie doszli, hehe.

 

- Niczym błyskawica przechodzimy do kolejnej kategorii

- Projekt.

- Ernest się ucieszy.

- Czasem wali większe obsuwy niż wy przy Awardsach, ale jemu nikt nie pyskuje, bo nie robi takiego cyrku i nie zaprasza do prowadzenia gali takich ewenementów jak my.

- Chciałeś powiedzieć Fenomenów, hehe.

- Panowie, wygrała oczywiście LIGA TYPERÓW!

- Nagrodę prześlemy pocztą.

 

- A wiecie, że taki jeden to sobie zażyczył żeby mu wręczyć nagrodę na czerwonym dywanie?

- Dobrze, że nie na różowym, hehe.

- Zapraszamy na scenę autora WENGEREZADY.

- Czerwony dywaj wręczy mu gość specjalny - de Raph.

- Przestańcie już... Mogliście sobie darować z języczkiem...

- Ten dywan sobie możesz rozłożyć u siebie na wsi i chodzić po nim całymi latami. I o wodzu pisać tylko same dobre rzeczy.

- I o mnie tam jak jestem na siłce też proszę wspomnieć, hehe.

- Jakby trzeba było jakąś bombkę na choinkę to służę pomocą, wspomnij tak o mnie.

 

- O nowej, upadłej już gwieździe CMF mówiliśmy wcześniej, ale tym razem trzeba pochylić przed nim głowę.

- To on pokazał nam drogę!

- Dzięki niemu wiemy już jak wchodzi się w związek z płcią przeciwną.

- Będą z tego dzieci?

- W przyszłości pewnie tak.

- Ale nie u autora tych słów, hehe.

- Dziękujemy ci Jahu za wiele cennych rad. Ta była najcenniejsza i wszyscy ją docenili: "ch** postawiłem wszystko na jedną kartę wysłałem jej akceptację do związku na fejsie!"

 

- Twardy gość.

- Naród potrzebuje takich ludzi. Przyrost naturalny spada.

- Wiecie, że zostały już tylko dwie kategorie?

- No to może pora trochę spoważnieć.

- Wpuściłbym jakąś gwiazdę wieczoru teraz, ale mamy tylko de Rapha, a jego słuchać chyba nie chcecie?

- Hehe, może im puścimy Kazika? Wszystkie deski obsikane, wszystkie kible osrane...

- Myślełem, że zaproponujesz jakieś "kurewskie życie" Richarda...

- Dobra, kończmy tę żenadę, bo już tylko Piotr Sebastian został na sali.

- Napisał fajnego opka, to może twardo czekać. Jest niezagrożony. Ździwiłbym się gdyby nie wygrał.

- Czytałeś Trzecią tajemnicę Estébana Soto?

- Kogo?

- No tak... Jaki odsetek tych twoich ziomów z siłki potrafi czytać?

- Po co nam umieć czytać? Ważne, że potrafimy zajebać z bańki takim jak ty!

- Powiesz mi to w twarz?

- Przecież właśnie powiedziałem!

- Panowie! Panowie! Publika się wreszcie obudziła! Nawet popcorn mają. Uspokójcie się!

 

- Została już tylko jedna nagroda.

- Za najlepszy tekst.

- A napisał go koleś, który współpracuje ze zwycięzcą pierwszej kategorii.

- I zwycięzca kategorii na opka roku.

- Ma chłop wzięcie jak kiedyś Profesor.

- A co u Profa?

- Tego nie wiedzą nawet mamuty...

 

- Dziękujemy tym wszystkim, którzy dotrwali do końca. Kolejne rozdanie nagród za jakiś roczek. Reklamacji nie uwzględniamy. A teraz powiedzcie tym wszystkim, którzy się wylogowali, że mogą się ponownie zalogować.

 

Komisja opuściła salę. Zwycięzcy byli bardzo radzi, przegrani trochę mniej, ale pocieszali się, że za rok pokażą wszystkim na co ich stać. Patrząc na kategorię tekst roku aż strach się bać co nas czeka.

 

- Mamy spokój na cały rok.

- Taaa spokój. Wierzysz, że oni wytrzymają dłużej niż miesiąc bez jakiegoś problemu?

- Ważne, że znowu zrobiliśmy ich w chuja, łyknęli wszystko jak profesjonalna dziwka.

- Dobrze, że masoni zebrali tylko jedną nagrodę, może to im uświadomi ich miejsce w szeregu.

 

 

 

Statystyczne podsumowanie awardsów:

 

Najlepszy moderator 2011 roku: (150 użytkowników oddało głos)

Henkel (30 głosów [21.90%])

Dudek (29 głosów [21.17%])

Icon (27 głosów [19.71%])

Perez (21 głosów [15.33%])

pawoj (15 głosów [10.95%])

Vend (8 głosów [5.84%])

jasonx (7 głosów [5.11%])

 

 

 

Najbardziej lubiany użytkownik roku 2011: (171 użytkowników oddało głos)

Wujek Przecinak (27 głosów [17.65%])

jmk (24 głosów [15.69%])

pawoj (19 głosów [12.42%])

Johniss (18 głosów [11.76%])

Gabe (16 głosów [10.46%])

Jahu (16 głosów [10.46%])

me_who (15 głosów [9.80%])

Feanor (10 głosów [6.54%])

Vami (8 głosów [5.23%])

 

 

 

Najlepszy serwis 2011 roku: (173 użytkowników oddało głos)

Centrum FM (54 głosów [32.73%])

Forum CM (52 głosów [31.52%])

CM Revolution (38 głosów [23.03%])

Blog Seju (11 głosów [6.67%])

FM Zone (10 głosów [6.06%])

 

 

 

Najlepszy redaktor 2011 roku: (133 użytkowników oddało głos)

Bolson (36 głosów [34.29%])

draugluindl (25 głosów [23.81%])

Arek96 (25 głosów [23.81%])

Gori (19 głosów [18.10%])

 

 

 

Awatar roku 2011: (159 użytkowników oddało głos)

Hardkorowy Koksu (pawoj) (47 głosów [31.13%])

Najfajnieszy Wujek na świecie (Wujek Przecinak) (27 głosów [17.88%])

Stańczyk (Wegner) (24 głosów [15.89%])

Ronnie O'Sullivan (Kuchar) (21 głosów [13.91%])

Piraci z Karaibów - Czarnobrody (Icon) (18 głosów [11.92%])

Jakub Wędrowycz (Brachu) (14 głosów [9.27%])

 

 

 

Opowiadanie roku 2011: (154 użytkowników oddało głos)

HN. Trzecia tajemnica Estébana Soto (Piotr Sebastian) (42 głosów [30.88%])

Islands of Peace (łazii) (35 głosów [25.74%])

Karkonosze (Loczek) (26 głosów [19.12%])

Tańcząc z Guanczami (Fenomen) (13 głosów [9.56%])

Woje Wojmiła (tio) (11 głosów [8.09%])

Palio (verlee) (9 głosów [6.62%])

 

 

 

Temat 2011 roku: (154 użytkowników oddało głos)

Kącik złamanych serc (56 głosów [39.16%])

Polscy kibice (55 głosów [38.46%])

Piwo to nasze paliwo (32 głosów [22.38%])

 

 

 

Najlepszy grafik 2011 roku: (125 użytkowników oddało głos)

Seju (50 głosów [46.30%])

ścierko (30 głosów [27.78%])

kondi192 (15 głosów [13.89%])

marrtac (13 głosów [12.04%])

 

 

 

Najlepszy podpis 2011 roku: (170 użytkowników oddało głos)

Raz myślałem, że jestem zakochany, ale zwaliłem konia i mi przeszło (pawoj) (78 głosów [48.15%])

Nie naruchasz się na zapas (Czarls) (34 głosów [20.99%])

Rzeczywistość to złudzenie wywołane niedoborem alkoholu we krwi (Gabe) (29 głosów [17.90%])

I did nothing today and still got paid! (Johniss) (21 głosów [12.96%])

 

 

 

Najbardziej pomocny użytkownik roku 2011: (141 użytkowników oddało głos)

tio (58 głosów [47.54%])

Feanor (33 głosów [27.05%])

Smetek (31 głosów [25.41%])

 

 

 

Najlepszy tekst 2011 roku: (128 użytkowników oddało głos)

Kreator taktyk (47 głosów [43.12%])

Wykwity Banity cz. V: Tęsknota za nieświeżością (37 głosów [33.94%])

Scenowe Abecadła II (25 głosów [22.94%])

 

 

 

Debiutant roku 2011: (143 użytkowników oddało głos)

pakoczesiu (46 głosów [46.00%])

marrtac (34 głosów [34.00%])

German (20 głosów [20.00%])

 

 

 

Najlepsza wypowiedź 2011: (151 użytkowników oddało głos)

Wypowiedź 1: Jahu i jego perypetie miłosne (49 głosów [34.51%])

Głosowano Wypowiedź 2: me_who o Meliksonie (24 głosów [16.90%])

Wypowiedź 3: Mauro i geneza jego nicka (27 głosów [19.01%])

Wypowiedź 4: Mauro o grze w reprezentacji (22 głosów [15.49%])

Wypowiedź 5: pawoj podumowujący wywody Jaha (7 głosów [4.93%])

Wypowiedź 6: jmk i jego nocnik (13 głosów [9.15%])

 

 

1. Jahu i jego perypetie miłosne: "ch** postawiłem wszystko na jedną kartę wysłałem jej akceptację do związku na fejsie!"

 

2. me_who o Meliksonie: "a w Beer Szewa siedzą i biją głową w ścianę :D Maor za 700k euro to jak rozbój w biały dzień. Żydów chyba tak nikt nie wydymał od niewoli egipskiej ;)"

 

3. Mauro i geneza jego nicka: "Mauro, ponieważ uprawiam niewielki kawałek ziemi (orka, bronowanie, te sprawy). Dlatego można nazwać mnie chłopem małorolnym. I mój nick wziął się właśnie od słowa małorolny. Mał – od mało, ro – od rolny. Małro. Zmieniłem tylko "ł" na "u" żeby brzmiało bardziej światowo.

 

W nawiązaniu do mojego poprzedniego posta chciałem dodać, że nie wykluczam zmiany nicka. Może wyjaśnię więc dlaczego. Otóż planuję nabycie droga kupna nowych połaci ziemi uprawnej oraz zatrudnienie kilku parobków. Nie będę więc małorolnym lecz stanę się zwykłym rolnikiem (w skrócie zwy rol). Poproszę wówczas o zmianę nicka na Zwyrol."

 

4. Mauro o reprezentacji: "Moja propozycja jest taka.

Na mecze poza terminem FIFA - reprezentant musi wiedzieć kiedy Polska odzyskała niepodległość.

Na mecze w oficjalnych terminach - zawodnik szerokiej kadry musi jeszcze wiedziec kiedy wybuchło powstanie styczniowe

Na ławkę - dodatkowo kiedy był hołd pruski

Pierwszy skład - jak wyżej plus kiedy była bitwa pod Cedynią

Kapitan - Oprócz wiedzy posiadanej przez kolegów musi wiedzieć w którym roku został nadany przywilej cerkwicko-nieszawski.

 

Dopiero takiej reprezentacji mogę kibicować."

 

5. pawoj podsumowujący wywody Jaha: "nie pierdol, że masz rodzeństwo"

 

6. jmk i jego: "nocnik w ręku".

 

 

 

 

 

 

 

Najlepszy projekt roku 2011 na Scenie FM: (138 użytkowników oddało głos)

Liga Typerów (47 głosów [38.21%])

CMF Squad (43 głosów [34.96%])

I Wojna Taktyczna (33 głosów [26.83%])

 

 

 

Wydarzenie roku 2011 na Scenie FM: (158 użytkowników oddało głos)

Całokształt wydarzeń związanych z użytkownikiem Jahu (69 głosów [49.64%])

Skrócony Zjazd FM-maniaków (50 głosów [35.97%])

CMF Squad "Bangier" (20 głosów [14.39%])

 

 

 

Najlepszy temat Strefy Tekstowej w roku 2011: (116 użytkowników oddało głos):

Profesjonalna analiza Wisły Kraków (35 głosów [39.33%])

Wengerezada (42 głosów [47.19%])

Hodie mihi, cras tibi (12 głosów [13.48%])

Odnośnik do komentarza

To jest prowokacja, afera będzie jak nic! ;) Znowu mam drugie miejsce, pomimo większej ilości głosów :wallbash:

 

Najlepszy temat Strefy Tekstowej w roku 2011: (116 użytkowników oddało głos):

Profesjonalna analiza Wisły Kraków (35 głosów [39.33%])

Wengerezada (42 głosów [47.19%])

Hodie mihi, cras tibi (12 głosów [13.48%])

Odnośnik do komentarza

CM Forum serwisem? Lecimy czy już zahaczyliśmy o brzozę? W Awards 2010 CM Forum nie było w takim głosowaniu, więc na przyszłość proponuję jakąś coroczną, honorową nagrodę dla czyjejś tam podniety w tej kwestii. Na przykład kategoria Forum Roku, w której uwzględnione będzie tylko CM Forum - tam się kliknie, będzie milion głosów, 100% i elegancko.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, dziękuję. Nagroda w postaci deski  zdopinguje mnie do dalszej wytężonej pracy:) A jako, że sezon PITowy w pełni to zapraszam do kącika prawnego wszystkich, którzy chcieliby odzyskać więcej :)

 

 

gratuluję koledze nagrody :) i jednocześnie pragnę przypomnieć, że pity rozliczamy do końca kwietnia, a z pieniędzy zaoszczędzonych komputery składamy cały rok ! ;)

Edytowane przez Smetek
Odnośnik do komentarza

Wylapalem kilka ciekawostek - interpretacje pozostawiam gorze.

 

Najbardziej lubiany użytkownik roku 2011: (171 użytkowników oddało głos)

Wujek Przecinak (27 głosów)

jmk (24 głosów)

pawoj (19 głosów)

Johniss (18 głosów)

PUSTY GŁOS (18 głosów)

Gabe (16 głosów)

Jahu (16 głosów)

me_who (15 głosów)

Feanor (10 głosów)

Vami (8 głosów)

 

Najlepszy redaktor 2011 roku: (133 użytkowników oddało głos)

Bolson (36 głosów)

PUSTY GŁOS (28 głosów)

draugluindl (25 głosów)

Arek96 (25 głosów)

Gori (19 głosów)

 

Najlepszy grafik 2011 roku: (125 użytkowników oddało głos)

Seju (50 głosów)

ścierko (30 głosów)

PUSTY GŁOS (17 głosów)

kondi192 (15 głosów)

marrtac (13 głosów)

 

Najlepszy tekst 2011 roku: (128 użytkowników oddało głos)

Kreator taktyk (47 głosów)

Wykwity Banity cz. V: Tęsknota za nieświeżością (37 głosów)

Scenowe Abecadła II (25 głosów)

PUSTY GŁOS (19 głosów)

 

Debiutant roku 2011: (143 użytkowników oddało głos)

pakoczesiu (46 głosów)

PUSTY GŁOS (43 głosy)

marrtac (34 głosów)

German (20 głosów)

 

Wydarzenie roku 2011 na Scenie FM: (158 użytkowników oddało głos)

Całokształt wydarzeń związanych z użytkownikiem Jahu (69 głosów)

Skrócony Zjazd FM-maniaków (50 głosów)

CMF Squad "Bangier" (20 głosów)

PUSTY GŁOS (19 głosów)

 

Najlepszy temat Strefy Tekstowej w roku 2011: (116 użytkowników oddało głos):

Wengerezada (42 głosów)

Profesjonalna analiza Wisły Kraków (35 głosów)

PUSTY GŁOS (27 głosów)

Hodie mihi, cras tibi (12 głosów)

Odnośnik do komentarza

Odejmij każdemu z pustych głosów co najmniej kilka od ludzi, którzy w przeciwieństwie do Ciebie nie chcieli demonstrować swojej pogardy dla idei forum i awardsów, a raczej nie wiedząc na kogo głosować (np. ja nie znam w ogóle tekstów na Scenie) chcieli tylko zobaczyć jakie są wyniki. Łatwo jest interpretować fakty żeby nam pasowały, takiej taniej zagrywki nie spodziewałem się po tak wysoce cenionym adwersarzu.

Odnośnik do komentarza

Meler, a skad wiesz, co autor mial na mysli? Gdzie jest jakakolwiek interpretacja w moim poscie? Przegrales internetowa dyskusje z kims, kto nie uzyl ani jednego argumentu i nie wysnul ani jednej tezy - starzejesz sie... Bawi mnie mowienie o taniej zagrywce w kontekscie przytoczenia suchych statystyk - a wkladanie w usta innego dyskutanta tego, czego nie powiedzial i odgorne przypisanie mu zlych intencji to niby co? :)

 

Patrzylem tak sobie na te wyniki i poszczegolne liczby mi sie nie skladaly, wiec wykonalem pare dzialan matematycznych i podalem wyniki - tyle. Wydalo mi sie to ciekawe i warte przemyslenia w kontekscie rozwoju spolecznosci. Zapamietalem MT jako cialo nieograniczajace sie na scenie do funkcji administracyjnych - jesli nadal tak jest, to jest i material do przemyslen.

Odnośnik do komentarza

Patrzylem tak sobie na te wyniki i poszczegolne liczby mi sie nie skladaly, wiec wykonalem pare dzialan matematycznych i podalem wyniki - tyle. Wydalo mi sie to ciekawe i warte przemyslenia w kontekscie rozwoju spolecznosci. Zapamietalem MT jako cialo nieograniczajace sie na scenie do funkcji administracyjnych - jesli nadal tak jest, to jest i material do przemyslen.

 

W imieniu społeczności dziękuję Ci za Twój zmarnowany poświęcony czas.

Twoje matematyczne działania i zaprezentowanie wyników z pewnością przyczynią

się do rozpoczęcia gorącej dyskusji dotyczącej rozwoju społeczności forum, ponieważ nie

ma nic ważniejszego w życiu jeśli chodzi o tematy do przemyśleń.

 

Materiału ku temu rzeczywiście jest dużo, czasu do kolejnych CMF Awards z dnia na dzień

coraz mniej, także życzę powodzenia. Bardzo żałuję, że nie będę mógł przyczynić się

do wspomnianego już rozwoju, bo akurat mam dużo ciut ważniejszych spraw na głowie.

Odnośnik do komentarza

Meler, a skad wiesz, co autor mial na mysli? Gdzie jest jakakolwiek interpretacja w moim poscie? Przegrales internetowa dyskusje z kims, kto nie uzyl ani jednego argumentu i nie wysnul ani jednej tezy - starzejesz sie... Bawi mnie mowienie o taniej zagrywce w kontekscie przytoczenia suchych statystyk - a wkladanie w usta innego dyskutanta tego, czego nie powiedzial i odgorne przypisanie mu zlych intencji to niby co? :)

 

Patrzylem tak sobie na te wyniki i poszczegolne liczby mi sie nie skladaly, wiec wykonalem pare dzialan matematycznych i podalem wyniki - tyle. Wydalo mi sie to ciekawe i warte przemyslenia w kontekscie rozwoju spolecznosci. Zapamietalem MT jako cialo nieograniczajace sie na scenie do funkcji administracyjnych - jesli nadal tak jest, to jest i material do przemyslen.

 

Napiszę tylko, że oprócz tego co napiszesz w jakimś poście liczy się także to co pisujesz gdzie indziej. Jesteś odbierany tak jak jesteś postrzegany. Nie kto inny toczył zaciekłe boje o dodanie opcji Pusty Głos, nie kto inny wyciągał fakt iż ta opcja otrzymuje wiele głosów w swoich wojenkach z MT i Iconem - jak sobie pościeliłeś tak się teraz wyśpisz, bo dla mnie jesteś jak ten dzieciak co wołał że wilk - może i teraz pokażesz jakiegoś wilka, ale ja będę to miał w dupie tak długo, jak to ty będziesz go pokazywał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...