Skocz do zawartości

XII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Moja propozycja jest taka: decyzja do końca przyszłego tygodnia czy Ptaszyniec i Skarżysko-Kam wchodzą w grę i mogę się tam przejechać, rozeznać temat, porobić fotki itd.

Odnośnik do komentarza

IMO Skarżysko - Kamienna to niezła lokalizacja i warto by się tam przejechać, ocenić i dowiedzieć się jak bardzo wyczuleni są właściciele. Dojazd niezły, A1 do Katowic, potem A4 na Kraków, przy okazji mogę kogoś mieszkającego w tych okolicach zabrać, bo znając życie żadna pipa z Górnego Śląska nie pojedzie.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że obie lokalizacje jak najbardziej wchodzą w grę. Byłoby spoko, gdyby ktoś zrobił wywiad, ale pytanie czy o tej porze roku ktoś tam w ogóle jest. Jeśli jednak by się to udało, to do sprawdzenia sytuacja z łazienkami, lodówkami, gastronomią i sklepami. Oba miejsca się reklamują jako posiadające zaplecze sportowe więc jest git w tej kwestii. O czymś zapomniałem?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

W przyszłym tygodniu w miarę możliwości podskoczę do Skarżyska w takim razie, porobię jakieś fotki czy cuś i zdam relację. Do Ptaszyńca wybiorę się w przyszłą sobotę/niedzielę.

Odnośnik do komentarza

Zanim podajecie tu linki do ośrodków to zadzwońcie tam wcześniej, zapytajcie czy w ogolę wchodzi w grę ten termin. Pojawiło się tu już kilka linków i co z tego jak nie wiemy czy przyjmą nas na kilka dni w sezonie.

Zadzwoniłem do Gołuchowa, bo sie mówi "zawsze zostaje nam Gołóchów jakby co", ale niestety mają już w tym terminie jakis oboz sportowy i odpadają.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mike, jak tam wczorajszy rekonesans..?

 

Chyba warto juz podejmować jakieś konkretne decyzje, jest juz połowa marca, a to raczej nie jest już czas na wybrzydzanie. Tym bardziej, że z każdym dniem będzie coraz trudniej zaklepać sensowny ośrodek.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

jak zwykle k***a brak czasu...

 

Sytuacja wygląda tak:

 

LINK -> http://rejow.com.pl/

-od 28 lipca jest wolny ośrodek, do tego czasu wszystko zabite w pizdu

-doba za 55zł/osoba w tym śniadanie, obiad z deserem i kolacja

-doba bez michy 20zł/osoba

-domki dobry standard, tylko o te jebane lodówki nie zapytałem...

-boisko Granata Skarżysko 5zł od osoby dodatkowo i możemy grać

-siatkówka i kosz na terenie ośrodka bezpłatnie

-grillować można przed domkiem

-mogą nam obiad z grilla zrobić też jak będzie chęć, tylko odpowiednio wcześnie trzeba dać znać

-w pobliżu mały sklepik i kawałek dalej większe sklepy

 

generalnie brać moim zdaniem i nie ma co się zastanawiać

 

aha, pani nie chce zaliczki ale jej coś tam dam od siebie żeby nie było potem jakichś niespodzianek

mogę ogarnąć temat w kwestii organizacji ale od razu mówię, że każdy "domek" wybiera jednego gościa i odpowiada on za domek, za nikogo odpowiedzialności brał nie będę bo nie mam do tego nerwów ani ochoty a po numerze z zeszłego roku nie chciałbym komuś wpierdolić za palenie rac i darcie mordy o 2 w nocy :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o lodówki to sprawa wygląda tak (na pdostawie informacji otrzymanych przez telefon), że nie każdy domek ma lodówkę.

Maksymalnie w jednym czasie (czyli podczas zlotu) dwa domki mogą zostać wyposażone w lodówki.

 

Jak ktoś ma turystyczną to brać ze sobą :keke:

 

I jeszcze kwestia terminu: skoro ośrodek jest wolny od 28 lipca oznacza to, że

zlot przesunięty zostaje na 1-5 lub 2-5 sierpnia?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o lodówki to sprawa wygląda tak (na pdostawie informacji otrzymanych przez telefon), że nie każdy domek ma lodówkę.

Maksymalnie w jednym czasie (czyli podczas zlotu) dwa domki mogą zostać wyposażone w lodówki.

 

Jak ktoś ma turystyczną to brać ze sobą :keke:

Ale to już było :kekeke:.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

jeżeli mówimy o liczbie +/-40osób to jak najbardziej, wolałbym jednak pojechać dać jej zaliczkę i jakiś glejt podpisać żeby potem nie było niedomówień czy jakichś pretensji że nas wyjebią bo "trafił się ktoś na dłuższy okres czasu".

 

Qcz ale poprzedni zlot był od 27lipca więc...?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...