Skocz do zawartości

Problem z tempem highlights


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem, że odkopuję bardzo stary dział, ale nie wiem już gdzie się zwrócić.

Ostatnio złapałem zajawkę na zagranie w CM 03/04, bo mam najlepsze wspomnienia z właśnie tym managerem.

Wszystko wyglądało dobrze - do momentu odpalenia meczu - higlightsy są niewiarygodnie wolne, nieważne czy na VERY SLOW, czy na VERY FAST, a z tego co pamiętam, w dawnych czasach na Duronie 900 z GeForce 2 MX400 śmigały pięknie.

Teraz działam na Windowsie 7, ale wiem, że na XP też wystąpił taki problem, wtedy to olałem, bo nie miałem takiej zajawki.

 

mój config:

Inter Core i3 2,27

GeForce GT325M

4GB RAM

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dobrze kojarze to powinieneś znaleźć plik events_eng lub coś takiego. W nim powinny być jakieś wartości liczbowe określające chyba jak długo dana linijka się pojawia. Mówię to z doświadczeniem z CM'a 01/02 więc nie mogę zapewnic, ze zadziała to z tym CM.

Odnośnik do komentarza

Ale mi chodzi o tryb 2D, więc to raczej nic nie da, bo ten problem CM 01/02 nie dotyczy :(

Co ciekawe - akcje toczą się bardzo wolno, przerzut piłki z lewego skrzydła na prawe trwa pewnie z 10 sekund, a gdy padnie bramka, replay jest odtwarzany z prawidłową prędkością.

Byłbym mocno wdzięczny za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

 

Ostatnio złapałem zajawkę na zagranie w CM 03/04, bo mam najlepsze wspomnienia z właśnie tym managerem.

Wszystko wyglądało dobrze - do momentu odpalenia meczu - highlightsy są niewiarygodnie wolne, nieważne czy na VERY SLOW, czy na VERY FAST,

 

 

 

Dokładnie ja u siebie miałem tak samo. I tylko przez to rezygnowałem jednak z gry.

 

 

Czy jest jakiś sposób aby to naprawić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...