Skocz do zawartości

Polonia Warszawa w FM12


shqvarny

Rekomendowane odpowiedzi

Teodorczyk zostal odkryciem mlodej ekstrklasy wiec ile bedzie mial PA? Proponuje odpakowac troche Przyrowskiego i konkretnie Mynara. A Bonin to juz pillkarskie dno nie oszukujmy sie. Zreszto gada ze nie ma przepasci miendzy nim a Kuszczakiem a jakos do Tottenhamu go nie wzieli. I jak bedzie wygladac Smolarek, ktory jest w konflikcie bedzie mial ustawione ze POlonii nie lubi czy Wojciechowskiego?

Odnośnik do komentarza

- Z tego co pamiętam, to Teo miał -6, z racji wieku można się spodziewać stałego PA na poziomie 110-120.

- Przyrowski strasznie przepakowany nie jest, zamiast wypominać mu 2-3 błędy sprzed kilku sezonów lepiej spojrzeć jakie były mocne punkty zespołu w ubiegłym sezonie, a w bramce na pewno problemów nie było.

- Mynar będzie obcięty, niestety ostatni sezon miał spisany na straty ze względu na kontuzje.

- Bonin przyjdzie zrobiony przez H4llowa i raczej nie będę wiele zmieniał.

- Nie wiem czemu Smolarek ma mieć od razu ustawione konflikty, idąc takim rozumowaniem i wpisując każde negocjacje/konflikt/perturbacje prezesi czy trenerzy klubów mieliby po co najmniej kilkadziesiąt pozycji w nielubianych.

Odnośnik do komentarza

Mauro, Wszołek jest ustawiony jako jeden z lepszych w ME, a z pozycjami jest ta kwestia że odkąd przyszedł to już na 4 różnych pozycjach go widziałem :D Przychodził jako napastnik, potem grał ofensywnego, a ostatnio częściej na skrzydłach.

Gliwa ciągle jakieś kilka CA zyskuje, teraz też tak będzie

 

W zasadzie w tym temacie chodziło mi o uwagi spoza CA/PA. Jakieś błędy które zobaczyliście podczas rozgrywki, coś się gdzieś nie zgadza (historia, pozycje itp.), bo dyskusje o CA/PA zwykle niewiele wnoszą, a patrząc na ostatnie lata to dużych zastrzeżeń w tej kwestii nie było zgłaszanych.

Odnośnik do komentarza

wiem, że już Cię to nie dotyczy, ale na własnej skórze przekonaliśmy się o obiektywizmie białoruskich reseacherów. Riekisz, który jak grałem KSP miał w każdym sezonie średnią ponad 7.10 w rzeczywistości grał tylko w ME i to często nie.

Odnośnik do komentarza

1. a właśnie, czy klauzula zamrożenia pensji w naszym klubie będzie obecna w grze

2. Smolarkowi obniżyć atrybuty, bo pokazał w tym sezonie, że jest przepakowany

3. czy rzeczywiście Lechia musi być uwzględniona w naszych rywalach ? nie zauważyłem jakiegoś większego ciśnienia przy tym meczu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Da się jako finansowo polepszyć Polonię? Bo zauważyłem, że w kolejnych latach gry ten element w Polonii nie wygląda za dobrze. Wysokich przychodów od sponsorów nie ma, bo i w rzeczywistości ich brak, dochody z biletów też są śladowe. Wojciechowski finansuje klub z własnej kieszeni, a to trudno uwzględnić w grze. Ja nie doświadczyłem grając karierę kilka lat hojności Józka, a wiadomo, że w rzeczywistości lubi sypnąć groszem.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę że Wojciechowski to ekscentryczny prezes. Pewnie się nie da sprawić aby prezes częściej akceptował oferty transferowe albo co lepsze sam ich dokonywał. Dotąd miałem tylko raz taką sytuację w Chelsea w FM07 kiedy nie kupiłem nikogo, a Pan Ambramovich zakupił za 180 mln dla mnie 3 graczy.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze w kwestii atrybutów przypomniał mi się Kokosiński. Ja go regularnie sprzedaję do innego klubu ekstraklasy, gdzie gra w pierwszym składzie. Po 1,5 roku biegania po schodach jego umiejętności zdecydowanie spadły, nie wiem nawet czy były takie jak w FM'ie te 2 lata temu kiedy przyszedł ze Znicza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podsumowując ostatnie posty:

- sprawa Smolarka w zasadzie sama się rozwiązała. zostanie lekko zmieniony,

- JW i sposób finansowania będą sprawdzane podczas beta testów i wspólnie z Gietzem na coś się zdecydujemy,

- Adam Rafael Kokoszka będzie poprawiony i bardziej zbliżony umiejętnościami do pary Sadlok-Jodłowiec, tak na dobrą sprawę zawodnicy mają nieco inną charakterystykę ale umiejętności zbliżone,

- zmiany dotkną też zawodników młodych czy odsuniętych, pierwszy etap researchu zawsze poświęcam na pogrupowanie informacji i uzupełnienie przede wszystkim osób opuszczających klub, większe zmiany w atrybutach i umiejętnościach będą zmieniane dopiero teraz.

- o bazie jest dyskusja między "rysiami" polskich klubów i zmiany będą na pewno,

- Andreu w ulubieńcach to przesada. zawodnik jest lubiany i żal że odszedł, ale można wymienić 5-6 bardziej lubianych i związanych z Polonią którzy by zasługiwali na umieszczenie w ulubieńcach

Odnośnik do komentarza

- trzeba odjąć od Gwiazd Braci Żewłakow

- http://ksppolonia.pl...zechczasow.html jedenastka wszech czasów według kibiców

- Chyba należy też się Polonii szkółka juniorska jedna w Wodzisławiu druga w Markach do tego MKS i planowana na Pomorzu:)

- http://ksppolonia.pl...pecyficzna.html tu ocena Młodej Eekstraklasy przez Liboro Pale. Niestety tam mało pozytywów.

- I chyba stan stadionu nie jest dobry ale nie potrafię tego sam dobrze określić bo do końca nie znam odniesienia

- I nie wiem jak rozwiązać sam osobiście sprawę SN i ilości kibiców na tych najważniejszych meczach? W legi założyli bez niczego że będą mieć najlepszą frekwencje w lidze według mnie krzywdząc Lecha.

- Zgody to Cracovia, Sandecja i Real Zaragoza blisko jest też w tym momencie Widzew Kosy to chyba dobrze wybrane są chociaż w obecnych realiacch dodał bym jeszcze Lechię lub/i Śląsk chociaż kibice by nie byli bardzo źli z sprowadzania z tych klubów piłkarzy

- Zmieniły się także ceny biletów które znacznie wzrosły

-Liboro Pala został skautem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...