Skocz do zawartości

Ogłoszenia


Chro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Sprzedam:

Football Manager 2008- dosłownie 3 razy uruchomiłem fm więc stan płyty jest idealny. Oczywiście jest pudełko, instrukcja itd.

Europa Universalis: Victoria, Korona Północy, Dwa Trony- jest to zestaw 3 gry w jednym pudełku. Nowy, jeszcze w folii.

 

Cena do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kilka książek:

Stephen King pod ps. Richard Bachman "Uciekinier";

Andrzej Ziemiański "Achaja" - wszystkie 3 tomy; - nieaktualne.

Keith Ablow "Psychopata"

Franklin Foer "Jak futbol wyjaśnia świat".

 

Książki są do sprzedania, cena do uzgodnienia, ale jeszcze bardziej jestem zainteresowany wymianą na inne. Jak ktoś ma jakąś ofertę, proszę o PW. W interesach preferowani będą użytkownicy o dłuższym stażu forumowym, ze względu na ograniczone zaufanie.

Odnośnik do komentarza

Czy byłby ktoś zainteresowany kupnem dobrej, prawie nowej, zadbanej, w idealnym stanie gitary elektrycznej? Kupiłem ją za 750 zł w sklepie muzycznym (firma Richwood, zaczyna być co raz popularniejsza w naszym kraju i na zachodzie). Sprzedam oczywiście taniej, gratis dodam pokrowiec do niej, pasek i kostki do gry. Cena do uzgodnienia. Pisać na PW! PILNE! Na PW/maila/gg mogę napisać więcej o niej, dodać zdjęcia.

 

Mam również do zaoferowania wzmacniacz Randall (najlepsza firma sprzedająca wzmacniacze i inną elektronikę muzyczną). Piecyk ma moc chyba 10 lub 15W, więc jest dobry na początek albo do domu na ćwiczenia, chociaż jest głośny i daje kopa. Wart 300 zł w sklepie, niemal nówka, dwa razy używany. Jest z pogłosem (taki bajer) i z wbudowanym efektem-przesterem. Dodaję do niego kabel 10 metrowy. Cena również do uzgodnienia, na prawdę warto zainteresować się tym wzmacniaczem. Zdjęcia i ewentualne dane prześlę na PW/maila/gg.

 

Mogę wszystko sprzedać jako całość, wtedy dogadamy się do jakiejś niższej ceny. W skład zestawu wchodzi: gitara, wzmacniacz, pasek, kabel, pokrowiec, kostki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...