Skocz do zawartości

Monitory


Scorpio

Rekomendowane odpowiedzi

raczej tak,

z gier w które grałem na tym to Cossacs z 2001 roku, każdy fm od 2015r, wot, Civ V działają bez problemu na 2560x1080, zawsze jest opcja zmienić rozdzielczośc gry na 1920x1080 i masz czarne paski po boku

 

z wiedźminem nie powinno być problemu, to relatywnie "nowa" gra imho. zawsze też będziesz miał po 300px z prawej i lewej więcej, łatwiej będzie dostrzec wroga

Odnośnik do komentarza

w jakiej rozdzielczości grasz obecnie? jak na 1080p to trochę odczujesz, jak na niższej to brałbym 2560x1080, Twoja karta nie jest mocarzem do grania nawet do 1080p, z drugiej strony wiedźmin 2 to stara gra

 

wczesniej patrzyles na monitor 1920x1080, ten ma 2560x1080, czyli o 25% więcej pixeli do "pokazania", wydajność spadnie w przybliżeniu o 15-25%

 

pamiętaj, że można włączyć rozdzielczość 1920 na takim monitorze i masz do grania czarne paski - przestrzeń robocza do pracy jest bezcenna, jak chcesz zobaczyć jak to działa napisz sms, w ten weekend powinienem być w warszawie

Odnośnik do komentarza

Parę tygodni temu przestał mi działać monitor (LCD ASUS kupiony niskobudżetowo 8 lat temu, nie pamiętam modelu) - wymieniłem kabel zasilający i nagle wszystko wróciło do normy.

Niestety, dziś przy Tyranny znów zaczął się wyłączać i włączać co parę chwil - wyłączyłem grę, włączyłem FM i po parunastu minutach znów monitor zaczął wariować uniemożliwiając właściwie grę. Zdołałem ją wyłączyć - i wszystko wróciło do normy. Od kilkunastu minut znów nie mam problemów, sęk w tym, że korzystam tylko z mozilli.

Dodam, że równolegle do FM włączony miałem serial na TV (przełączka na HDMI z drugiego wyjścia dla monitora z PC), ale robiłem tak od dawna i nie miałem z tym żadnych problemów.

Myślicie, że monitor za moment wyzionie ducha i czas kupić coś sensownego, czy to kwestia jakichś kabli czy innego oprogramowania?

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje monitor w granicach 24 cali. Wpadł mi w oko taki Philips

http://www.alsen.pl/sprzet-komputerowy/monitory/philips-23-6-243v5qhsba-mva-dvi-hdmi-czarny-1

Link poglądowy oczywiście. Znajdzie się coś lepszego w cenie 600zł? Jakieś opinie o tym Philipsie? Może coś innego? Chyba nic większego nie ma sensu? Zastosowanie to głownie praca z Office i Corelem. ( W tym przypadku raczej żadne bardzo rozbudowane projekty. Coś w stylu jakichś plakatów czy zaproszeń) Pozatym to ma być ekran do staconarki. Internet, film i pewnie FM też tu będzie wyświetlany :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

Używa ktoś z was monitora 32 cale? Zastanawiam się nad zakrzywionym Samsungiem 27' ale za niewiele więcej można wyciągnąć 32', tyle że boje się ze będzie za duży i przy braku 2k/4k będzie pikselioza na ekranie :/

1080p? do 24" max, powyżej tylko 27" z jakiej odległości patrzysz w monitor? jak 60cm to kupiłbym dobre 24", ew. 27" 1440p, 32" zajebiesz się

 

 

Ja teraz chcę kupić monitor 21:9. Jestem ciekaw jak się będą na tym wyświetlały gry.

bardzo dobrze, licz się z tym, że stacja robocza(grafika) musi być mocniejsza, jaką masz konfigurację?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Chciałbym sobie w biurze zrobić z laptopa stacjonarny. Potrzebuję więc małego (do 21 cali) prostego monitora. Nie będę na nim grał ani oglądał filmów, ma służyć do internetu, worda i innych zastosowań biurowych. Macie jakieś sprawdzone propozycje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...