Skocz do zawartości

Monitory


Scorpio

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam konkretnie:

 

Ten -> link

czy

ten -> link

Żaden. Szukaj przynajmniej matrycy MVA. :)

 

Samsungi nie mają MVA :-)

A po co Ci Samsung ? Są dużo lepsze LCDeki. Nie kojarzę, aby jakikolwiek Samsung znalazł się w czołówce jakiegokolwiek testu LCD. :-k

 

 

W domu miałem Samsunga, mam Samsunga i zawsze byłem z nich zadowolony. Ojciec trochę ostatnio pracował w domu na nim, a że powoli zaczyna wymieniać sprzęt w pracy (narazie wymienił same kompy), więc teraz przyszedł czas na monitory. Kasy jest mało, ojciec chce Samsunga, więc mam dość ograniczone pole do manewrów.

Odnośnik do komentarza

A skąd brałeś te parametry. Bo jeśli to są oficjalne to można je sobie raczej między bajki wsadzić. Oczywiście że są Samsungi ma mva np modele 770p oraz 970p. Polecam poczytać trochę testów na necie najlepiej na egiełdzie. Mają dużo testów LCDek. Ten 940NW jest panoramiczny, czyli ma mniejszą powierzchnie niż normalna 19. Ogólnie panoram nie opłaca się kupować. Jak juz pisałem są mniejsze niż "normalne", często występują problemy w grach, typu nienormalnie rozciągnięty obraz lub czarne pasy po bokach.

Jak juz sie na samsunga uparłeś to bierz 740N.

Odnośnik do komentarza
W pracach biurowych bez pivota to z panoramą ani rusz. To praktycznie tylko do filmów i gierek(jeśli obsługują tryby panoramiczne) nadaje. Do pracy w wordzie wysokość ekranu, wynosząca przeważnie 900 pikseli to stanowczo za mało, jak również dla większość rozbudowanych programów

Dokladnie. W pracy kolega ma panorame, ja mam zwykly (ogolnie ta sama firma, "takie same" modele) i zrobienie czegos u niego (java programming), oznacza dla mnie, w praktyce, koniecznosc przebudowania calego ui bo jest po prostu za wasko. Co z tego, ze szeroko jak za wasko (w pionie :) ). Jesli do biura mialbym brac panorame to juz naprawde duzy egzemplarz , a inaczej to imo trza brac to co wygodniejsze (czyli nie panorama).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od jakiś dwóch dni z mojego monitora wydobywa się zapach.. spalenizny. Mam go już jakieś 8-lat, ale jak go kupiłem to był już używany rok-dwa lata. Rozkręciłem go, poodkurzałem, przetarłem ścierką i nic, nadal mam wrażenie jakby coś się paliło. Jakieś pomysły jaka część się najczęściej psuje? Czy moge na to sam zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Hyhy :] najlepiej wymienić cały monitor, CRT to grosze, a LCD można już dostać w rozsądnych pieniądzach :] Pozatym bynajmniej nie ma co grzebać w tym monitorku, bo być może naprawa wyszłaby drożej niż dobry używany CRT :P

hyh, tyle to i ja wiem. tylko, że nie mam pieniędzy teraz, a jest gorący okres rejestracji na studia i komp mi jest niezbędny. ale cóż, będę go oszczędzał na razie. bo chyba nic więcej się nie da zrobić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...