Skocz do zawartości

Grafika do uaktualnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam skończone herby dla drużyn 3 ligi z grup Dolnośląsko-Lubuskiej, Lubelsko-Podkarpackiej i Pomorsko-Zachodniopomorskiej w normalnym stylu

 

Herby rozgrywek III ligi wykonane, za niedługo zabiorę się za rozgrywki 4 ligi.

Link do fotki

 

Wilu mógłbyś zrobić herb dla Kujawskopomorsko-Wielkopolskiej ligi z napisem Kuj.Pom. - Wielkopolska tak jak masz w Podlasko - Warmińsko mazurskiej

 

 

Nie ma problemu, to takie drobiazgi już, jak coś to pisz na gg: 6536901 ;)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że post pod postem

 

Kondi napisz jakie loga masz gotowe, to dogadamy się które ja zrobię.

 

4 liga wygląda bardzo dobrze w miniaturce, naprawdę mi się podoba. Wydaje mi się że gdybyś zrobił pełny rozmiar III i IV ligi w takim samym, klasycznym stylu wyglądałoby to lepiej niż te w kwadratach.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że post pod postem

 

Kondi napisz jakie loga masz gotowe, to dogadamy się które ja zrobię.

 

4 liga wygląda bardzo dobrze w miniaturce, naprawdę mi się podoba. Wydaje mi się że gdybyś zrobił pełny rozmiar III i IV ligi w takim samym, klasycznym stylu wyglądałoby to lepiej niż te w kwadratach.

 

Nie sądzę dlatego że ciężko było by pomieścić dwa loga jakoś fajnie, z jednym większy problem bo rozmiary i jakość plików jest słaba. Tak przynajmniej wiadomo jaka liga i jaka grupa.

Odnośnik do komentarza

To jaki jest normalny herb ligi dolnośląsko-lubuskiej?

 

Można przecież go zrobić jako połączenie herbów obu wojewódzkich związków. Ale nie potrzeba do tego używania jakiś udziwnień. Plik z herbem do gry ma rozmiary 180x180. Można go utworzyć poprzez takie ustawienie obu herbów:

 

OX

XO

 

gdzie O to herb, a X pusta przestrzeń. I już nie potrzeba żadnych styli używać. Łatwe do zrobienia, nie trzeba się z tym męczyć bardzo. Jeśli uważacie, że herby by się stały nieczytelne (w końcu każdy by miał rozdzielczość maksymalnie 90x90), to można je trochę nałożyć na siebie, żeby były większe.

To tylko moje zdanie, w związku z tym, że jestem zwolennikiem herbów bez żadnych styli. Jeśli większość uważa inaczej, to po prostu sam sobie dorobię, jakie będę chciał i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza

Fakt, jest to pewna bariera, aczkolwiek osobiście nigdy nie miałem potrzeby rozpoznawania ligi po jej logo, gdyż w miejscach, gdzie ono występuje, obok jest umieszczona jej nazwa. Logo jest tylko dodatkiem, który ma sprawiać, iż gra ma więcej bajerów. Przecież wiele lig standardowo nie ma w grze żadnego, a grać się da i nie ma problemów, jaka to liga. Zrobicie jak chcecie, a jak komuś nie będzie pasowało, to sobie może wgrać własne loga w takim stylu, jaki mu odpowiada.

Dla mnie po prostu mając tak ograniczone miejsce (180x180), nie opłaca się na siłę tam jeszcze upychać napis, skoro i tak gra go obok wyświetla.

Ale nie przeczę, że zagraniczne ligi nie mają tego problemu, bo po prostu mają swoje logo z ładnie wkomponowaną w nie nazwą. Niestety u nas tak jest tylko w przypadku ekstraklasy i 1. ligi, więc z resztą trzeba sobie radzić na własną rękę.

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem zrealizować swój pomysł i takie coś stworzyłem. Nad kilkoma z tych wojewódzkich logo można by jeszcze trochę posiedzieć, by poprawić ich jakość, ale i tak robiłem to ot tak dla sprawdzenia mniej więcej jak taki układ by w rzeczywistości wyglądał. Jeśli będą chętni na taką paczkę, to proszę pisać, a albo udostępnię psd z tym co już zrobiłem, albo sam nad tym posiedzę i podrasuję te pliki, które brałem z 90minut.pl tak, aby miały jak najlepszą jakość. Chyba, że nie będzie chętnych, to sobie nie będę już tym głowy zaprzątał...

 

Tutaj można zobaczyć, jak prezentują się w rozmiarach 180x180:

http://img141.imageshack.us/img141/2476/logopack3ligapl.png

 

Nikogo nie chcę do niczego namawiać ani zmuszać. Na pewno nie chcę się wtrącać w nie swoje sprawy i na siłę uszczęśliwiać zespół tworzący update. Wydacie go z takimi logami, z jakimi chcecie. Jak moje się komuś spodobają - będę zadowolony, jak nie - też przeżyję :)

Pokazałem tutaj jak można w miarę sensownie zrobić logo dla 3 ligi bez dodawania jakiś ramek, podpisów (które jak już wcześniej wspominałem są wg mnie zbędne, a potwierdził to również Gietz).

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...