Skocz do zawartości

Treningi


Enorel

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje Ci bardzo.

 

Wiem, że w czasie sezonu obciążenie powinno być mniejsze, przed sezonem można je ewentualnie zwiększyć, a jak to jest z dawaniem piłkarzom odpoczynku od treningu.

Do jakiego poziomu kondycji powinien zejść, żebym podarował mu ten ważny aspekt gry? Nie chciałbym, żeby moi grajkowie się przemęczali, chętnie dałbym im czasem trochę odpoczynku.

 

osobiscie nic nie mieszam w treningu, zawsze mam tak samo ustawiony, czy to przed sezonem czy w trakcie....

zoabczymy jak to bedzie w premiership, bo w anglii sporo meczow, moze troche zmniejsze intensywnosc...

 

odpoczynek daje tylko wtedy jak kolesiowi sie pojawia ikonka ze jest przemeczony i wysylam na urlop...

ale to w ciagu 3 sezonow zdarzylo mi sie tylko 1 raz, koles byl mlody, i w pewnym momencie juz nie wyrabial...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Problem z TUGIEM

nie chce sie wgrywac

nie widzi go CM

co robić ?

 

pilkarze maja kontrakty profesjonalne, polprofesjonalne czy amatorskie?

profesjonalne

 

no to powinno smigac normalnie... nie mam w tej chwili dostepu do gierki, a nie pamietam co dokladnie wybieralem przy imporcie tych treningow...

jak to dokladnie wgrywasz?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

A ja mam takie pytanie. Czy u was również rozwój atrybutów u graczy powyżej 22 roku życia przypomina sinusoidę? Nie wiem, czy to wina treningu, czy po prostu tak jest w grze, ale strasznie mnie to denerwuje, kiedy zawodnikowi atrybuty fajnie podskoczą, by za miesiąc, dwa lub kilka z powrotem mu spadały.

Problem przedstawiam na screenach poniżej.

 

http://i43.tinypic.com/16rz12.jpg

 

http://i43.tinypic.com/xcnjmu.jpg

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie. Czy u was również rozwój atrybutów u graczy powyżej 22 roku życia przypomina sinusoidę? Nie wiem, czy to wina treningu, czy po prostu tak jest w grze, ale strasznie mnie to denerwuje, kiedy zawodnikowi atrybuty fajnie podskoczą, by za miesiąc, dwa lub kilka z powrotem mu spadały.

Problem przedstawiam na screenach poniżej.

 

http://i43.tinypic.com/16rz12.jpg

 

http://i43.tinypic.com/xcnjmu.jpg

 

Wydaje się, że jest to normalna kolej rzeczy. U mnie też komuś takie coś się przytrafia. Można znaleźć też inną przyczynę - zmęczenie sezonem/okresem przygotowawczym.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z kondycją w zespole. Po połowie meczu zawodnicy mają kondycje w granicach 70 paru procent. W okolicach 65-70 minuty kondycja zawodników spada poniżej 70% Mecz się kończy i zawodnicy są wyczerpani.... Nie wiem co jest grane. W zasadzie jest to moja pierwsza kariera w FM10. Mam patch 10.3 i trening TUG'a. Jakieś rady? Trener siłowy z 5 gwiazdkami ;/

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, na nowym patchu mam problem żeby jedną jedenastką grać mecze co tydzień. Kondycja pod koniec meczu spada do 50%, a jeszcze często sie zdarza że zawodnik łapie jakiś uraz, który równa się kolejne -10% kondycji.

Żałuję że zainstalowałem ten patch.

Odnośnik do komentarza

Na nowym patchu szybciej się męczą ale u siebie rozwiązałem to zmieniając ustawienia taktyczne. Mniej pressingu, mniejszej ilości przeciwników dałem ścisłe krycie i już było lepiej, zacząłem grać bardziej ekonomicznie. Dodatkowo po każdym meczu zawodnicy którzy grali mają dzień wolny. Na razie się sprawdza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...